دهلی دولت به ارائه رایگان جیره به یک کرور مردم

دهلی دولت قصد دارد به ارائه رایگان جیره به یک کرور مردم و ترتیبات ساخته شده برای اطمینان از امنیت غذایی برای ساکنان در سرمایه های ملی.

“مواد غذایی باید یک مشکل نیست در طول این زمان ما را به اطمینان از امنیت غذایی برای همه مردم زندگی در دهلی نو در طول دوره که در آن آنها خواهد شد و در صورت تاثیر اقتصادی تاج گفت:” وزیر Arvind Kejriwal.

پس از برخی از روزنامه نگاران مورد آزمایش قرار گرفتند تاج مثبت در ماهاراشترا دهلی دولت نیز اعلام کرد یک مرکز جداگانه که در آن روزنامه نگاران می توانید تست شده به صورت رایگان.

Kejriwal همچنین تأکید بر مراقبت از سالمندان به عنوان 80 درصد از کسانی که فوت ناشی از کوروناویروس بودند بالای 50 سال سن داشتند.

“من می خواهم درخواست هر کس به مراقبت از خود و اعضای خانواده سالمندان” گفت: Kejriwal.

آن را ممکن است به یاد می آورد که دولت دهلی نو بود روز یکشنبه گفت که هیچ مستند آرامش خواهد بود با توجه به شهروندان تا بررسی نشست مارس 27 و تمام 11 منطقه از دهلی نو خواهد شد نقاط.

به عنوان بسیاری از 12 درصد از کل coronavirus موارد در هند یافت شده در دهلی نو. بنابراین تصمیم گرفته شد اجازه هر گونه آرامش در مستند.

دهلی نو نیز شروع به استفاده از پلاسمای انتقال خون بر اساس محاکمه به درمان coronavirus بیماران. برخی از کشورها استفاده می شود که این درمان را دیده اند نتایج خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im