دهلی دولت می دهد اشاره ای به تعقیب Kanhaiya در فتنه مورد

دولت دهلی نو داده است متهور به شهر پلیس به تعقیب سابق JNUSU جمهور Kanhaiya کومار و نه نفر دیگر در ارتباط با چهار سال از فتنه مورد به عنوان حاکم AAP محروم مداوم BJP مسئول مسدود کردن اقدامات در این زمینه است.

AAP MLA و سخنگوی Raghav Chadha گفت: قانون اداره دولت دهلی نو داده است نظر خود را در این زمینه به صفحه اصلی گروه پس از علت سعی و کوشش. تحریم اعطا شد توسط دولت دهلی نو در فوریه 20, او گفت:.

دهلی نو BJP جمهور Manoj Tiwari استقبال از توسعه اما گفت: Kejriwal دولت شاید به تایید از نظر “زمان وضعیت سیاسی”. BJP شده است ادعا AAP دولت بود stonewalling دادرسی در این مورد با اعطای تصویب آن به تعقیب Kanhaiya و دیگران.

اما Chadha گفت: در بیانیه ای در روز جمعه “دولت دهلی نو به عنوان یک ماده از سیاست و به عنوان یک اصل مهم نیست و نه مداخله در هر یک از این موارد. دولت ما را متوقف کرده پیگرد قانونی در هر صورت آنچه در پنج سال گذشته است.”

آن را “صرفا یک امر تشریفاتی” او گفت: “قوه قضائیه باید تصمیم گیری در محاسن هر مورد. “این است که برای دولت به تصمیم گیری در مورد محاسن این گونه موارد,” او اضافه شده است.

او در ادامه گفت که دولت دهلی نو را متوقف کرده است دادستان در هر مورد از جمله کسانی که مربوط به خود MLAs و رهبران حزب.

“ما MLAs جنگیدند این در دادگاه در اکثر موارد ما MLAs اعلام شد بی گناه در حالی که برخی از موارد هنوز در حال بررسی در دادگاه. حتی زمانی که آن را به انتخاب نمایندگان حزب حاکم که Aam Aadmi Party, دولت دهلی نو نمی مداخله در روند قانون” در بیانیه ای گفت:. “این تنها نمایشگاه به صورت دائمی اجرایی و همچنین سیاسی و اجرایی به دخالت در روند قانون و اجازه دهید قوه قضائیه در انجام آن مستقل تابع” به آن اضافه شده است.

وزیر Arvind Kejriwal در 19 فوریه گفته بود او را از بخش مربوط به “سریع تصمیم گیری” در اعطای تحریم به تعقیب Kanhaiya و دیگران در مورد فتنه.

در ژانویه 14, پلیس تا به حال ثبت یک اتهام ورق در برابر Kanhaiya و دیگران از جمله سابق دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) دانش آموزان و عمر و خالد و Anirban باتاچاریا.

پلیس گفته بود که متهم به رهبری یک در جریان بود و به حمایت از فتنه شعار گفته مطرح شده در JNU پردیس در طی یک رویداد در فوریه 9, 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>