دهلی دولت برای تست سلامت کارگران پس از mohalla کارکنان کلینیک تست مثبت برای coronavirus

دولت دهلی نو را تست سلامت همه کارگران درگیر در درمان coronavirus بیماران. تصمیم گرفته شد با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و ستوان فرماندار آنیل Baijal روز پنج شنبه پس از یک mohalla درمانگاه کارگر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کارگر آلوده کردم در حالی که درمان coronavirus موارد مثبت.

رئیس جمهوری گفت: دولت دهلی نو خواهد شد و نه تعطیل آن mohalla درمانگاه خدمات. در همین حال مقامات دولتی باید قرنطینه کارگر و 800 نفر دیگر که در تماس با او.

چهار نفر که در تماس با دکتر, از جمله همسر و دختر نیز آزمایش مثبت برای Covid-19.

دولت دهلی نو در حال کار در سراسر ساعت به ارائه مواد غذایی به افراد بی خانمان و بی بضاعت. Kejriwal در توئیتر خود نوشت : “فقیر در حال ضربه بدترین. تحقیق ما در تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ کس گرسنه می خوابد. با تشکر از تو هر کس که در حمایت از این ماموت ورزش است.”

دهلی نو گزارش پنج مورد جدید از رمان coronavirus روز چهارشنبه با در نظر گرفتن مجموع در این سرمایه های ملی به 35. Confirmeing این موارد جدید در یک کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal گفت: “در 24 ساعت گذشته وجود داشته است پنج جدید Covid-19 موارد در دهلی نو. یکی از آنها یک سفر خارجی تاریخ است. در حال حاضر تعداد کل موارد افزایش به 35 در دهلی نو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>