دهلی دولت آماده مقابله با 100 جدید کروناویروس موارد بعد: Kejriwal

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز جمعه گفت دولت او آماده است برای مقابله با 100 مورد جدید از coronavirus هر روز و در حال حاضر هدف این است که به گسترش دامنه اگر نیاز ناشی میشود.

“ما در حال راه اندازی یک تیم از پنج پزشکان به کار کردن یک برنامه به طوری که ما در حال آماده شده در مورد تعدادی از coronavirus موارد افزایش می یابد به سرعت در حال. دولت دهلی نو آماده است برای مقابله با 100 مورد جدید در هر روز است. تیم ما در حال حاضر آماده برای مقابله با 500-1,000 مورد جدید هر روز اگر وضعیت ميگيرد” گفت: Kejriwal.

حدود 100 بیمارستان در حال آماده شدن با آمبولانس هواکش و کادر پزشکی او اضافه شده است.

علاوه بر باران basera (پناهگاه برای بی خانمان), 325 مدارس استفاده خواهد شد به رایگان ارائه ناهار و شام برای بی خانمان ها و نیازمندان, او گفت:, و اضافه کرد که هر مدرسه را پوشش حدود 500 نفر است.

“ما تغذیه حدود 20000 نفر به صورت روزانه اما امروز ما تعداد به 2 لاخ مردم و از فردا ما را تغذیه ناهار و شام به 4 لاخ مردم است. ما اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله نیز به دنبال” گفت: Kejriwal.

صحبت کردن در مورد مهاجران از کشورهای مختلف Kejriwal گفت: “من می خواهم برای اطمینان از این سیستم مدیریت محتوا از تمام کشورهای دیگر ما مراقبت از همه زندگی در دهلی نو. ما سعی خواهد کرد برای گسترش همه ممکن است کمک به مهاجران زندگی در سرمایه های ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de