دهلی نو gangrape-قتل: دیوان عالی کشور رد درمانی درخواست اعدام محکوم

Delhi gangrape-murder case, Supreme Court, Justice N V Ramana, South Delhi, delhi gangrape death row convict, latest news on delhi gangrapeدادگاه راس قبلا رد جداگانه درخواست ثبت دو محکومین به چالش کشیدن این طرد از رحمت خود دادخواست توسط رئیس جمهور.

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را رد کرد و درمانی درخواست ثبت شده توسط یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 در دهلی نو gangrape و قتل. پنج قاضی نیمکت رهبری عدالت N V Ramana که از نظر درمانی درخواست در اتاق نیز را رد کرده و محکوم کردن این نرم افزار به دنبال ماندن در اجرای حکم اعدام است که برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

“نرم افزار برای شنوایی دهان و دندان است را رد کرد. این نرم افزار برای اقامت از اجرای حکم اعدام نیز رد کرد. این درمانی درخواست را رد کرد و…,” نیمکت نیز متشکل از قضات آرون Mishra, R F نریمان R Banumathi و Ashok بوشان گفت.

اخبار مرتبط

خود درمانی درخواست را محکوم کرده بود به دنبال تخفیف از اعدام به حبس ابد. او همچنین به دنبال باقی ماندن در اجرای سیاه و حکم صادر شده توسط دادگاه برای حلق آویز. دادگاه تا به حال در تاریخ 17 فوریه صادر تازه تاریخ برای اجرای حکم مرگ برای سه شنبه در ساعت 6 صبح برای چهار مجرم در این مورد.
رحمت دادخواست از سه مجرم در حال حاضر توسط رئيس جمهور برکنار شد.

دادگاه راس قبلا رد جداگانه درخواست ثبت دو محکومین به چالش کشیدن این طرد از رحمت خود دادخواست توسط رئیس جمهور. در حالی که محکوم هنوز به چالش کشیده رد از رحمت او درخواست دیگری هنوز ثبت رحمت درخواست قبل از رئیس جمهور.

در دسامبر 16, 2012, 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز بود ربوده و وحشیانه حمله در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی نو است. او پس از دو هفته است. شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است. ششمین متهم گفته خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد. و نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>