دهلی انتخابات سال 2020 به روز رسانی: رای گیری در حال وقوع امنیت

رای گیری برای 70-عضو دهلی مجمع شرکت در روز شنبه صبح یک انتخابات که شاهد حاکم AAP مخالف بی جی پی و کنگره درگیر در یک تلخی مبارزه با اکتان بالا در مبارزات انتخاباتی.

بیش 1.47 کرور افراد واجد شرایط به ورزش خود را حق رای دادن در پای صندوقهای رای است که تصمیم می گیرید سرنوشت 672 نامزدها.

رای گیری آغاز شد و در ساعت 8 صبح و پایان خواهد رسید در 6 ساعت رسمی گفت.

نیروهای امنیتی نگه داشته و یک دیده بان در سراسر 70 حوزه با پلیس و شبه نظامی پرسنل نگه داشتن یک “فوق العاده شب زنده داری” در مناطق حساس مانند شاهین باغ جامع نگر و Seelampuri.

وجود دارد بیش از 81 لاخ نر رای دهندگان 66.80 لاخ زن رای دهندگان و 869 سوم-جنسيت رای دهندگان دهلی رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) رانبیر سینگ گفته است.

حدود 2.33 لاخ رای دهندگان در گروه سنی 18-19, 2.04 لاخ رای دهندگان در حال شهروندان ارشد در سن 80 در حالی که وجود دارد 11,608 سرویس دهندگان با توجه به مقامات.

برجسته نامزدها در نزاع شامل وزیر, Arvind Kejriwal, معاون او Manish Sisodia, آتیشی و Raghav Chadha از AAP; چهار شهرداران سابق — آزاد سینگ Yogender Chandolia Ravinder گوپتا و Khushi رم — از BJP; و Shivani Chopra, دختر دهلی کنگره رئیس جمهور Subhash چوپرا.

“لطفا به بازیگران رای دادن. درخواست تجدید نظر ویژه ای به تمام زنان – به عنوان خود را شانه مسئولیت در خانه نیز به عهده کشور و دهلی نو است که بر روی شانه های خود را” Kejirwal توییتی.

“از همه شما زنان رأی خود را بدهید و به همراه مردان با شما. آیا گفتگو با مردان در مورد رای گیری برای آنها مناسب خواهد بود” رئیس وزیر اضافه شده است.

BJP جمهور J P Nadda نیز به دادگاه تجدید نظر به تمام رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ است.

“هر رای شما مهم است برای وحدت و یکپارچگی کشور و توسعه همه جانبه دهلی نو است. رای خود را تنها خواهد بود اسکریپت طلایی آینده از دهلی نو است. ‘Pehle Matdan, Phir جلپن’ Jai Hind,” Nadda توییتی.

وجود دارد 13,750 نظرسنجی غرفه علاوه بر یک کمکی غرفه واقع در 2,689 مکان در سراسر دهلی نو است.

“تا آنجا که انتقادی مراکز رای دهی وجود دارد 516 مکان و 3,704 غرفه که در رده” سینگ گفت.

علاوه بر پلیس امنیت مراکز رای گیری در حال سقوط در “بحرانی دسته” کردم شبه نظامی را پوشش میدهد. فعالیت در چنین ایستگاه های در حال نظارت از طریق webcasting, مقامات گفت.

تمام پنج رأی در شاهین باغ های کانون تظاهرات گسترده در برابر تابعیت (متمم) قانون تحت بحرانی دسته.

شمارش آرا برگزار خواهد شد در روز سه شنبه.

Aam Aadmi Party امیدوار است به تکرار آن ستارگان عملکرد از آخرین مجمع سنجی که آن را برنده 67 از 70 کرسی. این Bharatiya Janata Party که صعود هفت کرسی در دهلی نو در سال 2019 Lok سبها نظرسنجی با هدف بیرون راندن AAP در حالی که کنگره به دنبال بهتر عملکرد آن نسبت به آخرین باری که آن را درو خالی در مجمع انتخابات است ،

AAP حال کردم 54.3 درصد آرا در 2015 سنجی در حالی که BJP امن 32 درصد و کنگره صعود فقط 9.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>