Delhi Election Results 2020, AAP, BJP, Congress, EVM, EVM tampeing, Election Commission, EVM Tracking Software, latest updates on Delhi Election Results 2020قبل از نظر سنجی EVMs هستند “تصادفی” (مخلوط به طور تصادفی) دو بار با استفاده از یک تکنولوژی به نام EVM نرم افزار ردیابی (ETS). (یعنی عکس)

دهلی انتخابات 2020: پس از آخرین آرا بوده است و بازیگران در دهلی سنجی و سرنوشت شرکت کنندگان از Bharatiya Janata Party (BJP), Aam Aadmi Party (AAP) و کنگره ملی هند (INC) مهر و موم شده است همه چشم خواهد شد در دستگاه رای گیری الکترونیکی (EVMs) و تعداد آنها را نگه دارید در. احزاب سیاسی باید در گذشته ادعا کرد که EVMs’ می تواند هک از طریق WiFi و قوی اتاق بودند که دستکاری اما چنین ادعا شد که تا کنون تایید نشده است. پس از رای ثبت شده از EVMs در حال مهر و موم در حضور ناظران و حمل و نقل تحت سنگین امنیتی اختصاص داده شده به ساختمان های دولتی به نام “قوی اتاق” که در آن آنها مهر و موم شده و ذخیره شده در پشت لایه های متعدد از پرسنل مسلح.

در یک روش مرحله به مرحله بین 1998 و 2001 رای گیری الکترونیکی روش معرفی شد. و پس از سال 2004 EVMs استفاده شده است در تمام کل و وزارت امور خارجه مجمع انتخابات در کشور است. تا حد زیادی EVMs کمک کرده اند کمیسیون مستقل انتخابات مقابله با پدیده “غرفه گرفتن” در انتخابات هند. در عین حال سوالی که اغلب مطرح شده در مورد امکانات EVMs در حال دستکاری اما این هرگز به اثبات رسیده است. کمیسیون انتخابات اجازه می دهد تا سیاسی نامزدها و احزاب برای نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی قوی اتاق — به این مکان که در آن EVMs ذخیره می شود از تاریخ رای گیری تا تاریخ شمارش و اجازه می دهد ثابت افروزی می تواند سرکوب شایعات از دستکاری از رای گیری ماشین آلات. دیگر از آن وجود دارد و مراحل متعدد است که کمیسیون انتخابات را به اطمینان حاصل شود عادلانه و بی طرفانه.

اخبار مرتبط

همانطور که در کمیسیون انتخابات هند, وب سایت های بسیاری می رود به تضمین این که EVMs نمی توان تقلب. قبل از نظر سنجی EVMs هستند “تصادفی” (مخلوط به طور تصادفی) دو بار با استفاده از یک تکنولوژی به نام EVM نرم افزار ردیابی (ETS).

تا آنجا که نگهداری از EVMs نگران است, EC در وب سایت خود می گوید:

  • There is a 24-hour-امنیتی قوی که در آن اتاق EVMS ذخیره می شود.
  • پس از رای گیری EVMs گرفته شده به اتاق تحت سنگین پلیس پوشش و نمایندگان نامزدها مجاز به دنبال پلیس cavalcade به قوی ،
  • در هر گوشه و گوشه ای از EVM قوی-اتاق نگهداری دوربین مدار بسته تحت مراقبت و محافظت شده توسط مرکزی مسلح نیروهای پلیس پرسنل.
  • یک صفحه نمایش این دوربین مدار بسته خوراک ارائه شده است به نمایندگان احزاب سیاسی در یک محل اختصاص داده شده برای آنها را به اردوگاه.
  • به طور منظم بازرسی انجام شده است در قوی برای اطمینان از پروتکل امنیتی است که به دنبال هر ECI دستورالعمل.
  • در روز شمارش آرا ، EVM جعبه های گرفته شده از قوی اتاق به شمارش مراکز تحت مراقبت و مواظبت چشم هوشیار EC نظارت و سیاسی و نمایندگان و شمارش آرا انجام شده است پی در پی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de