Delhi Election 2020, Aam Aadmi Party, EVM, Arvind Kejriwal, Manish Sisodia, Sanjay Singh, Prashant Kishor, EVM machineخروج سنجی پیش بینی یک پیروزی بزرگ برای وزیر Arvind Kejriwal رهبری در ادامه با برخی از نشان می دهد که آن را حتی می توانید خود را تکرار 2015 لغزش زمانی که آن را تا به حال صعود 67 کرسی از 70 عضو خانه. (یعنی عکس)

Aam Aadmi Party (AAP) در روز شنبه گفت: این امر استقرار داوطلبان آن در خارج از 30 اتاق که در آن EVMs نگه داشته شده است یک حرکت با هدف حفظ افروزی بر روی ماشین تا شمارش روز است که در روز سه شنبه.

با توجه به AAP بارگیری ارشد وزیر, Arvind Kejriwal, جلسه با سران رهبران حزب از جمله سانجی سینگ و Manish Sisodia و استراتژیست سیاسی Prashant Kishor در محل اقامت خود را در شب شنبه.
بعد سینگ گفت: حزب داوطلبان را حفظ افروزی و اردوگاه قوی اتاق در سراسر سرمایه های ملی. او گفت: وجود 30 اتاق که در آن EVMs نگه داشته شده است و می خواهد استقرار آن تیم از داوطلبان خارج از آن.

اخبار مرتبط

“ما همچنین شنیده می شود که برخی از افسر تا به حال EVM دستگاه به طور غیر قانونی در Babarpur. ما شکایت به کمیسیون انتخابات” سینگ یک Rajya سبها MP گفت. رای گیری برای دهلی مجمع انتخابات در روز شنبه برگزار شد و شمارش آرا برگزار خواهد شد در فوریه 11.

خروج سنجی پیش بینی یک پیروزی بزرگ برای وزیر Arvind Kejriwal رهبری در ادامه با برخی از نشان می دهد که آن را حتی می توانید خود را تکرار 2015 لغزش زمانی که آن را تا به حال صعود 67 کرسی از 70 عضو خانه. هند امروز-محور نظرسنجی هوا 59-68 صندلی AAP و 2-11 برای BJP در حالی که ABP-CVoter قرار داده و دهلی حزب حاکم شمارش در هر نقطه بین 49 و 63 و رقیب اصلی آن بین پنج تا 19. تقریبا در تمام نظرسنجی های خروج پیش بینی شده کمی تغییر در اقبال کنگره بود که حکومت این شهر بین سال های 1998 و 2013 به خود جلب کرد اما خالی در 2015 سنجی.

این بار در حال حاضر-ایپسوس خروج نظرسنجی پیش بینی کرد که Kejriwal حفظ قدرت با AAP برنده 47 کرسی در برابر 23 برای BJP. جمهوری-Jan ki Baat بررسی به AAP 48-61 صندلی و BJP 9-21 صندلی. این TV9 Bharatvarsh-Cicero پیش بینی 52-64 صندلی AAP و 6-16 برای BJP. خروج نظرسنجی قرار داده Neta-ادامه گفت: AAP ممکن است برنده 53-57 صندلی و BJP 11-17.

AAP تا به حال به ثمر رساند به پیروزی در 2015 سنجی برنده 67 کرسی و کاهش BJP به سه. کنگره کشیده بودند خالی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de