"Earlier, it used to be said that votes are not cast based on work done by the government. If you want to get votes you need to establish your vote bank based on caste and religion," he said. (Twitter image)“قبلا از آن استفاده می شود گفت که رای هستند نه بازیگران بر اساس کار انجام شده توسط دولت است. اگر شما می خواهید برای دریافت رای شما نیاز به ایجاد رای خود را به بانک بر اساس طبقه و دین” او گفت:. (توییتر تصویر)

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز پنج شنبه گفت: رای خود بانک است و نه بر اساس مذهب و یا طبقه اما همه کسانی که می خواهند خوب آموزش و پرورش, پزشکی, درمان, جاده های مدرن و 24 ساعته برق است.

در مصاحبه با PTI Kejriwal گفت: این انتخابات ایجاد خواهد شد نوع جدیدی از سیاست در کشور است که این سیاست بر اساس کار می کنند.

اخبار مرتبط

“قبلا از آن استفاده می شود گفت که رای هستند نه بازیگران بر اساس کار انجام شده توسط دولت است. اگر شما می خواهید برای دریافت رای شما نیاز به ایجاد رای خود را به بانک بر اساس طبقه و دین” او گفت:.

“رای من بانک از تمامی کسانی که می خواهند به آموزش و پرورش خوب برای کودکان خود را که می خواهید خوب درمان های پزشکی که می خواهند جاده ها ساخته شود و در مقابل از خانه های خود را, کسانی که می خواهند تا 24 ساعت برق در حال رای من بانک” او گفت:.

در طول مبارزات انتخاباتی Kejriwal را حفظ کرده است که انتخابات مجلس در دهلی نو خواهد بود جنگیدند و بر اساس AAP دولت کار می کنند.

مجمع انتخابات برگزار خواهد شد در تاریخ 8 فوریه در دهلی نو که شاهد مثلثی مسابقه در میان حاکم AAP این BJP و کنگره است.

Aam Aadmi Party کاهش یافته است 15 نشسته MLAs از لیست خود را از 70 داوطلبان و با توجه به بلیط به 24 اولین timers.

پنج سال پیش AAP برنده نظر سنجی مونتاژ با thumping اکثریت کیسه 67 کرسی ترک فقط سه برای BJP.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de