دهلی دولت کاهش مالیات بر ارزش افزوده در دیزل از 30 درصد به 16.75%

دهلی کابینه در روز پنج شنبه اعلام کرد کاهش در مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در دیزل از 30 درصد به 16.75 درصد است.

“با این تصمیم قیمت دیزل را کاهش می دهد از ₹82 به ₹73.64; بنابراین دیزل خواهد شد ارزان تر توسط ₹8.36 در هر لیتر در ملی پایتخت” گفت: دهلی وزیر Arvind Kejriwal.

در ضمن در پورتال آنلاین ‘Rozgaar بازار’— راه اندازی شده توسط دولت دهلی نو به جویندگان کار و کارفرمایان بر روی یک پلت فرم در سراسر 3.62 لاخ مردم از ثبت نام برای اشتغال است.

پاسخ خوب

“ما دریافت کرده اند پاسخ بسیار خوبی از پورتال. تا کنون حدود 7,775 شرکت های ثبت شده در پورتال و بیش از 2 لاخ فرصت های شغلی را از طریق این زمینه گفت:” Kejriwal.

در سایت مشاغل.دهلی نو.gov.در این جویندگان کار و کارفرمایان می توانید پیدا کردن یک فرصت مناسب و کسانی که به دنبال جذب خواهد شد که یک پایگاه داده مناسب جویندگان کار.

افراد به دنبال شغل نیز می تواند خود را به روز رسانی مدرک تحصیلی و تجربه مورد نیاز بر روی این پلت فرم آنلاین.

در اوایل این ماه در دهلی کابینه نیز با توجه به تایید برای ارائه جیره در آستان تحت ‘Mukhya Mantri Ghar Ghar جیره Yojana’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>