دهلی نو کا خشونت تلفات افزایش به 10

ترس و بی اعتمادی در سراسر شمال-شرق دهلی نو موجب خشونت بیشتر در روز سه شنبه ادعا 10 زندگی می کند و ترک حداقل 150 مجروح گذشته بیش از سه روز که در نتیجه دور مسالمت آمیز ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) تظاهرات اعتراض آمیز جمعی و تهاجمی تبدیل شود.

در محلات مانند Jaffrabad, Maujpur, Chandbagh, Bhajanpura, Khureji خاص و Gokulpuri اوباش از جوامع مختلف درگیر از طریق روز و حضور پلیس نازک بود.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, خطاب به نشست مقامات ارشد پلیس دهلی خانه وزارت و دولت در امور اجرایی. شاه بنا به گزارش خواست سیاسی و لباس به بالا خط حزب برای متوقف کردن خشونت است.

“این است که در مورد سیاست. ما با هم کار کنند با این مرکز برای بازگرداندن حالت طبیعی” گفت: Kejriwal پس از برگزاری جلسه دیگری با کابینه اش همکاران MLAs و فعالان صلح.

در قلب از خشونت بود تصویری از یک مرد با هدف اسلحه گرم در یک پلیس و یک گفتار تحریک آمیز در روز یکشنبه توسط BJP رهبر Kapil Mishra که در آن او را تهدید ضد کا معترضان به “روشن کردن و یا آماده به پاک کردن”.

این وضعیت پس از تبدیل فرار در مناطق مانند Jaffrabad که در آن ضد کا معترضان آمد چهره به چهره با ساکنان همسایه Maujpur. معترضان گفت: باید وجود داشته باشد فوری شناسایی مردی که با گلوله پلیس.

“معترضان هستند در اینجا مردم محلی; آنها نه هر کسی صدمه. ما می خواهیم این مرد را که به ضرب گلوله پلیس شناسایی و مجازات” گفت: Babboo مالک یک تاجر از Jaffrabad.

یک گروه از شش محلی وکلا و فعالان گفت: آنها باید تسلیم یک شاه در برابر Kapil Mishra ادعا که او در حال حاضر باعث مرزی معترضان.

“مردم شده اند و اعتراض مسالمت آمیز به مدت دو ماه. سپس Kapil Mishra آمد و آنها را تهدید کرد. پلیس باید اقدام فوری. او باید دستگیر شود” گفت ندیم Uzzman که تسلیم شاه در برابر Mishra.

شرق دهلی MP, Gautam Gambhir هم گفت که “هر کسی که باعث خشونت آن است که آیا Kapil Mishra و یا هر کسی دیگری باید مجازات شود. هیچ کس نباید اجازه داده شود به برهم زدن صلح”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im