دهلی نو مونتاژ می گذرد بودجه برای 2020-21; Rs 50 کرور کنار گذاشته برای مقابله با کروناویروس

Delhi Assembly, Delhi Assembly budget, Manish Sisodia, Aam Aadmi Party, coronavirus outbreak, BJP, Arvind Kejriwal governmentدولت را کنار بگذارند تومان 724 کرور جدید برای بیمارستان ها و 365 تومان کرور روپیه برای راه اندازی جدید mohalla کلینیک ها و درمانگاه ها.

دهلی مجمع تصویب تومان 65,000-کرور بودجه برای 2020-21 سال مالی روز دوشنبه با تاکید بر آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل بخش است. در بودجه ارائه شده در مجلس توسط معاون وزیر Manish Sisodia این Aam Aadmi Party (AAP) دولت را کنار بگذارند تومان 50 کرور برای مقابله با شیوع کروناویروس.

ارائه بودجه برای ششمین بار متوالی در مجمع Sisodia گفت: دولت دهلی نو به اجرا Ayushman بهارات Yojana از مرکز در سرمایه های ملی. این Bharatiya Janata Party (BJP) بوده است, متهم, Arvind Kejriwal, دولت به تاخیر انداختن طرح و محروم کردن مردم از دهلی نو از مزایای آن است. این اولین بار بود که بودجه AAP دولت پس از آن دوباره انتخاب شد به قدرت با thumping اکثریت ماه گذشته.

اخبار مرتبط

Sisodia که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها گفت: درآمد سرانه در دهلی افزایش یافته بود با 44 درصد در طول پنج سال گذشته. بودجه متمرکز در آموزش و پرورش و بهداشت و درمان بخش است که معاون وزیر گفته بودند مناطق مهم در Kejriwal مدل از حکومت.

ارائه بودجه در حضور وزیر, Arvind Kejriwal, Sisodia دیجیتال گفت: کلاس های درس تنظیم خواهد شد تا در هر مدرسه دولت و یک مقدار از 100 تومان کرور روپیه بود خود را کنار بگذارند برای این منظور است. معاون وزیر, که همچنین دارای آموزش و پرورش, نمونه کارها, پیشنهاد 145 جدید مدارس تعالی در بودجه.

“توسط 2024 ما ایجاد خواهد شد دهلی نو در جهان آموزش نقشه داشتند.” بخش بهداشت و درمان اختصاص داده شد Rs 7,704 کرور برای سال مالی آینده. دولت را کنار بگذارند تومان 724 کرور جدید برای بیمارستان ها و 365 تومان کرور روپیه برای راه اندازی جدید mohalla کلینیک ها و درمانگاه ها.

Sisodia گفت: Kejriwal, مدل حکومت بود حول عناصر اقتصاد و رفاه مردم با اشاره به سمت توانمند سازی زنان از طریق سواری رایگان در اتوبوس حمل و نقل عمومی. رایگان-اتوبوس-سواری طرح برای زنان ادامه خواهد داد و در سال مالی آینده او اضافه شده است.

بودجه اختصاص داده شده 1700 تومان کرور روپیه برای ارائه امکانات اولیه در غیر مجاز مستعمرات از سرمایه های ملی. “تحت Kejriwal, مدل, حکومت, وزیر تضمین شده است بزرگترین و ارزانترین سیستم حمل و نقل عمومی در دهلی نو. “تحت این دولت یک هدف به ناوگان 11,000 اتوبوس و به وضع خطوط مترو برای 500 کیلومتر” Sisodia گفت. در نظر یک زمین بحران دولت را تبدیل آن چهار اتوبوس انبار به ساختمان های چند طبقه به جای بیشتر اتوبوس های او اضافه شده است.

بودجه اختصاص داده شده 100 تومان کرور روپیه برای Mukhyamantri Teerth Yojana برای 2020-21. دولت شهرستان خواهد شد همچنین اجرای “کمپین برای هماهنگی جمعی” در سراسر پایتخت کشور Sisodia گفت: در حالی که تاکید اهمیت آن در پی ماه گذشته خشونت در شمال شرق دهلی نو است.

ارائه بودجه به طول انجامید و حدود یک ساعت و نیم طی آن تمام اعضای حفظ فاصله با یکدیگر و با ترک صندلی بین آنها خالی است. پیش از این پنج روز بودجه جلسه کوتاه بود به daylong جلسه در نظر شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>