دهلی ثبت رای دهندگان از 57.06 درصد تا 6 بعد از ظهر حتی به عنوان رای گیری در برخی از غرفه های جریان بود و این رقم به احتمال زیاد به افزایش دهلی رئیس افسر انتخاباتی رانبیر سینگ گفت: در روز شنبه.

54 درصد رای دهندگان ثبت شده تا 5 بعد از ظهر

دهلی ثبت رای دهندگان از 54 درصد تا 5 بعد از ظهر روز شنبه, نظرسنجی, مقامات گفت. وجود دارد افزایش در رای گیری درصد پس از اولیه کندی به خصوص در ساعت صبح.

“رای گیری درصد ثبت شده تا 5 بعد از ظهر است 54.14 درصد” دهلی مدیر عامل رسمی گفت. از 11 منطقه شمال شرق دهلی ثبت حضور 63.4 درصد بالاترین در حالی که دهلی نو دیدم 44.29 درصد پایین ترین.

 

6:45 pm: دهلی ثبت رای دهندگان از 54 درصد تا 5 بعد از ظهر, نظرسنجی, مقامات گفت.

4:00 PM: رای گیری درصد بهبود کمی به بیش از 41 درصد تا 3 بعد از ظهر به عنوان Delhiites صف تا رای خود را برای انتخابات مجمع در روز شنبه نظرسنجی, مقامات گفت.

مشارکت مردم کم بود با توجه به اینکه تنها سه ساعت پس از رای گیری ساعت مانده بودند گفتند.

رای گیری صاف بود و پلیس نگهداری سخت افروزی در مناطق حساس.

پلیس دهلی پرسنل همراه با نیروی شبه نظامی انجام شده پرچم راهپیمایی در مناطق حساس از شمال شرقی دهلی Shahdara و شرق دهلی نو.

1:30 PM دهلی ثبت 14.75 درصد رای دهندگان در سه ساعت اول رای گیری در روز شنبه با صف های طولانی رای دهندگان دیده می شود در خارج بسیاری از غرفه به عنوان روز پیشرفت است.

12:30 PM کنگره Chandni Chowk نامزد Alka Lamba رو به یک درگیری با یک AAP کارگر خارج از غرفه رای گیری در حوزه. یک ویدیو از همان ویروسی رفته است.

این ویدئو نشان می دهد Lamba استدلال با AAP کارگر. Lamba ادعا که مرد استفاده می شود “بسیار بد” و objectional زبان در برابر او.

 

12:10 PM رهبر ارشد بی جی پی LK Advani است رای خود را

LK Advani در یک مرکز رای دهی در دهلی نو – کمال نرنگ

 

11:45 AM EC می گوید که به نوبه خود تا 11 AM توسط 14.75 درصد است.

11:00 AM نظرسنجی انتخابات گفت: 3.66 درصد آرا ریخته شد در ساعت اول رای گیری آغاز شد که در 8 هستم.

معاون سابق رئیس جمهور حامد انصاری و BJP ملی, منشی, Ram, Lal در میان کسانی که در صف تا خارج از Nirman Bhavan مرکز رای دهی در ساعت اول رای گیری.

وزیر و AAP ملی convener Arvind Kejriwal که چشم دوخته اند به تکرار آن در سال 2015 عملکرد مجمع رای دادند در Rajpura مقامات حمل و نقل مرکز رای دهی در عمران خطوط منطقه است.

Kejriwal, است که رقابت انتخابات از دهلی نو صندلی همراه بود با Sunita و پسر Pulkit. قبل از ترک برای رای دادن او به دنبال پدر و مادر خود نعمت است.

رئیس جمهور رام نات Kovind سابق نخست وزیر مانموهان سینگ, West Delhi, MP, Parvesh ورما و دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari رای داده اند.

دقیقه قبل از رای گیری آغاز شد Kejriwal پرسیدم لطفا به بازیگران رای دادن. درخواست تجدید نظر ویژه ای به تمام زنان – به عنوان خود را شانه مسئولیت در خانه نیز به عهده کشور و دهلی نو است که بر روی شانه های خود را.”

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه منجر شد که بسیار تهاجمی مبارزات انتخاباتی و تحت پوشش 60 کرسیهای مجلس به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان به “آزاد” سرمایه های ملی از دروغ و votebank سیاست است.

“با دادن دهلی هوای پاک, پاک, آب آشامیدنی و هر فقیر, خانه, تنها بهترین پایتخت جهان می توانید آن را به یک دولت با دور اندیش تفکر و قوی نیت.

“من درخواست تجدید نظر به مردم دهلی نو برای رای دادن به دهلی نو از دروغ و بانک رای سیاست” شاه توییتی.

BJP جمهور J P Nadda نیز به دادگاه تجدید نظر به تمام رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ است.

“هر رای شما مهم است برای وحدت و یکپارچگی کشور و توسعه همه جانبه دهلی نو است. رای خود را تنها خواهد بود اسکریپت طلایی آینده از دهلی نو است. ‘Pehle Matdan, Phir جلپن’ Jai Hind,” Nadda توییتی.

راهول گاندی بیرون آمدن از یک رای گیری غرفه پس رای – کمال نرنگ

 

رای گیری آغاز شد و در ساعت 8 صبح و پایان خواهد رسید در 6 ساعت رسمی گفت.

رای دهندگان بیرون آمدن از یک رای گیری غرفه پس از رای خود را – عکس: کمال نرنگ

حداقل دما در این شهر در روز شنبه و در 7 درجه سانتیگراد سه شکاف زیر در این فصل طبیعی است. کم عمق مه فرا گرفته برخی از قطعات از سرمایه های ملی منجر به ‘ضعیف’ کیفیت هوا در یک ملاقات رسمی گفت.

9 AM

رای گیری برای 70-عضو دهلی مجمع شرکت در روز شنبه صبح یک انتخابات که شاهد حاکم AAP مخالف بی جی پی و کنگره درگیر در یک تلخی مبارزه با اکتان بالا در مبارزات انتخاباتی.

بیش 1.47 کرور افراد واجد شرایط به ورزش خود را حق رای دادن در پای صندوقهای رای است که تصمیم می گیرید سرنوشت 672 نامزدها.

نیروهای امنیتی نگه داشته و یک دیده بان در سراسر 70 حوزه با پلیس و شبه نظامی پرسنل نگه داشتن یک “فوق العاده شب زنده داری” در مناطق حساس مانند شاهین باغ جامع نگر و Seelampuri.

وجود دارد بیش از 81 لاخ نر رای دهندگان 66.80 لاخ زن رای دهندگان و 869 سوم-جنسيت رای دهندگان دهلی رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) رانبیر سینگ گفته است.

حدود 2.33 لاخ رای دهندگان در گروه سنی 18-19, 2.04 لاخ رای دهندگان در حال شهروندان ارشد در سن 80 در حالی که وجود دارد 11,608 سرویس دهندگان با توجه به مقامات.

برجسته نامزدها در نزاع شامل وزیر, Arvind Kejriwal, معاون او Manish Sisodia, آتیشی و Raghav Chadha از AAP; چهار شهرداران سابق — آزاد سینگ Yogender Chandolia Ravinder گوپتا و Khushi رم — از BJP; و Shivani Chopra, دختر دهلی کنگره رئیس جمهور Subhash چوپرا.

“لطفا به بازیگران رای دادن. درخواست تجدید نظر ویژه ای به تمام زنان – به عنوان خود را شانه مسئولیت در خانه نیز به عهده کشور و دهلی نو است که بر روی شانه های خود را” Kejirwal توییتی.

“از همه شما زنان رأی خود را بدهید و به همراه مردان با شما. آیا گفتگو با مردان در مورد رای گیری برای آنها مناسب خواهد بود” رئیس وزیر اضافه شده است.

BJP جمهور J P Nadda نیز به دادگاه تجدید نظر به تمام رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ است.

“هر رای شما مهم است برای وحدت و یکپارچگی کشور و توسعه همه جانبه دهلی نو است. رای خود را تنها خواهد بود اسکریپت طلایی آینده از دهلی نو است. ‘Pehle Matdan, Phir جلپن’ Jai Hind,” Nadda توییتی.

وجود دارد 13,750 نظرسنجی غرفه علاوه بر یک کمکی غرفه واقع در 2,689 مکان در سراسر دهلی نو است.

“تا آنجا که انتقادی مراکز رای دهی وجود دارد 516 مکان و 3,704 غرفه که در رده” سینگ گفت.

علاوه بر پلیس امنیت مراکز رای گیری در حال سقوط در “بحرانی دسته” کردم شبه نظامی را پوشش میدهد. فعالیت در چنین ایستگاه های در حال نظارت از طریق webcasting, مقامات گفت.

تمام پنج رأی در شاهین باغ های کانون تظاهرات گسترده در برابر تابعیت (متمم) قانون تحت بحرانی دسته.

شمارش آرا برگزار خواهد شد در روز سه شنبه.

Aam Aadmi Party امیدوار است به تکرار آن ستارگان عملکرد از آخرین مجمع سنجی که آن را برنده 67 از 70 کرسی. این Bharatiya Janata Party که صعود هفت کرسی در دهلی نو در سال 2019 Lok سبها نظرسنجی با هدف بیرون راندن AAP در حالی که کنگره به دنبال بهتر عملکرد آن نسبت به آخرین باری که آن را درو خالی در مجمع انتخابات است ،

AAP حال کردم 54.3 درصد آرا در 2015 سنجی در حالی که BJP امن 32 درصد و کنگره صعود فقط 9.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de