نمایندگان تجدید زنده ماندن: چگونه آیووا دموکراتیک قفقاز کار و چه نتایج آن معنی

Democratic آرای انتخابات ریاست جمهوری را crisscrossed آیووا برای ماه, برخی برای بیش از یک سال به امید برنده شدن پشتیبانی در دوشنبه شب آیووا قفقاز.

ورزش منحصر به فرد است — و به برخی از غیر خودی عجیب و غریب — روش رای دهندگان انتخاب خود را بر میدارد به ریاست جمهوری نامزد. بر خلاف مقدماتی یا انتخابات عمومی که در آن برگه های رای که راز آیووا دموکراتیک قفقاز هستند و در مکان های تعاملی نمایش از نامزد ریاست جمهوری اولویت است.

دموکرات قفقاز در حال سازماندهی و اجرا توسط دولت و نه از دولت و تغییرات اضافه شده در این سال با هدف بهبود شفافیت و تشویق مشارکت. مقامات حزب در حال آماده شدن برای یک مشارکت بالا که ممکن است شکستن 2008 رکورد حدود 240,000 حزبی را برانگیخت. در مورد 172,000 نشان داد تا به حزبی در سال 2016.

این روند در جلسه شب

دوشنبه شب جلسه را برانگیخت تا 7 p. m. CT در یکی از 1,678 سنتی حوزه مکان در سراسر کشور — معمولا یک مدرسه و کلیسا یا جامعه دیگر محل و یا یکی از 87 جدید “ماهواره حزبی” مکان در سراسر جهان برای مردم آیووا نمایندگان شان در خارج از کشور که می تواند نشان می دهد تا در خانه خود و حقيقت است.

نمایندگان دموکرات نامزد ریاست جمهوری در هر محل را به سخنرانی در حمایت از نامزدهای خود را به امید پیروزی های حمایت از شرکت کنندگان. برخی از مبارزات ممکن است نمایندگان در هر محل, اما کسانی که نشان می دهد قوی قدرت سازماندهی.

حزبی را برانگیخت و سپس حرکت جسمی به گروه ها برای نشان دادن حمایت از یک نامزد و یا برای نشان دادن آنها “غیر متعهد” و رکورد انتخاب های خود را بر روی یک تکه کاغذ. این برای اولین بار تراز.

مبارزات اما نیاز به پشتیبانی از 15 درصد از شرکت کنندگان به “دوام” و کسب درآمد نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

این RealClearPolitics میانگین آیوا نظرسنجی ها نشان می دهد ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می تواند به راحتی بالا که در آستانه 24% و 21% بود اما دیگر نامزدها ممکن است یک زمان سخت تر حصول اطمینان از زنده ماندن است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 16.7% ماساچوست ایالت الیزابت وارن است 14.8% متوسط مینه سوتا بهداشت ، ctq در 8.8 درصد و نامزدهای دیگر در پایین تک رقمی.

این روند پس از آن حرکت به یک اغلب پر جنب و جوش تجدید فاز.

بر خلاف سال های گذشته کسانی که انتخاب یک نامزد که دریافت 15% پشتیبانی در اولین تراز در حال قفل شده است و نمی تواند تغییر اولویت خود را. آنها هم می توانید اقامت به تماشای تجدید روند و یا آنها ممکن است ترک جلسه و رفتن به خانه خود رای ثبت شده بر روی کاغذ.

رای دهندگان که انتخاب نامزدها با کمتر از 15% پشتیبانی باید گزینه. آنها هم می توانید با پیوستن به یک نامزد مناسب و قفل در حمایت خود را با پیوستن به یکی دیگر از کمپین های زیر 15% را که نامزد گروه عملی متقاعد کردن دیگر رای دهندگان به خود را به پیوستن به گروه خود را نامزد مناسب پیوستن به یک “غیر متعهد” گروه و یا آنها ممکن است به سادگی رفتن به خانه.

رای دهندگان ثبت تنظیمات خود را بر روی کاغذ منعکس کننده نهایی هم ترازی.

در سال های گذشته تجدید فرایند می تواند برای بسیاری از دور و نگاهی به ساعت. این فرآیند کارآمد و حزبی را برانگیخت که تنها دو فرصت خود را اعلام ریاست جمهوری در اولویت است.

نتایج و معنی آنها

آیووا حزب دموکرات را گزارش چهار چهره از حزبی نتایج.

  • کنوانسیون ملی نمایندگان برای هر نامزد.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری تصمیم گرفته است که برنده ترین نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای با هر ایالت و قلمرو داشتن شماره های مختلف از نمایندگان بر اساس جمعیت و حزب و قدرت در آن کشور است. وجود دارد 3,979 متعهد نمایندگان کل و یک نامزد باید امن 1,991 نمایندگان به پیروزی در اولین رای گیری در غیر این صورت رهبر حزب “سوپر نمایندگان” خواهد بود قادر به رای دادن.

آیووا تا 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها اختصاص داده شده بر اساس نتایج حاصل از قفقاز 27 که اختصاص داده شده بر اساس نتایج در هر یک از چهار کنگره مناطق و 14 است که اختصاص داده شده بر اساس ایالت نتایج.

  • هيئت دولت معادل برای هر نامزد: تعداد پیش بینی شده دولت طرف کنوانسیون نمایندگان هر نامزد دریافت بر اساس حزبی نتایج. وجود دارد 2,107 نمایندگان ایالت. دولت نماینده معادل رقم در طول تاریخ استفاده شده توسط سازمان های خبری به اعلام یک “برنده” از قفقاز و درصد به دست آورد.

در این سال برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را گزارش خام مجموع رای.

  • اول تراز: تعداد آرا هر نامزد دریافت شده از جلسه را برانگیخت در اولویت اول دور فراهم می کند بینش به پشتیبانی از داوطلبانی که نه 15 درصد زنده ماندن آستانه.
  • تنظیم نهایی: تعداد آرا هر نامزد دریافت پس از تجدید فاز, بازتاب جنبش در اتاق.

چهره های جدید می تواند تغییر دینامیک از نحوه مبارزات پروژه موفقیت خود را در قفقاز.

چرا که برخی از نمایندگان اختصاص داده و بر اساس نتایج در کنگره مناطق به جای ایالت امکان وجود دارد که یک نامزد دریافت رای بیشتر اما کمتر از نمایندگان بیش از یک رقیب شبیه به سیستم کالج انتخاباتی در انتخابات عمومی ،

اگر یک نامزد می آید نزدیک به زنده ماندن در دور اول اما برنده نیست هر نماینده می تواند کمک به آنها استدلال می کنند که وجود دارد به اندازه کافی شور و شوق برای مبارزات انتخاباتی خود را به ماندن در مسابقه دیگر از آنها در غیر این صورت بدون این رقم است.

اهمیت آیووا

آیووا حساب برای کمتر از 2 درصد از نمایندگان به این کنوانسیون ملی, اما آن را به یک outsized نفوذ در انتخاب دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به دلیل آن است که برای اولین بار دولت برای برگزاری یک نامزدی مسابقه. نامزدهای نزول میلیون دلار به سازماندهی تلاشهای دولت در جهت قوی در آیووا که نشان می دهد یک نامزد زنده ماندن و ترجمه می تواند به جمع آوری کمک های مالی و مردمی حرکت از طریق دولت آینده مقدماتی و قفقاز.

از سال 1972 دموکراتیک ترین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که برنده آیووا در ادامه به ادعای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در حالی که هیچ یک از کاندیداها که در زیر قرار داده شده سوم است.

دولت قانون و حزب دموکرات قوانین حکم که آیووا بود که برای اولین بار نامزدی مسابقه به دنبال نیوهمپشایر در فوریه. 11 نوادا در فوریه. 22 کارولینای جنوبی در فوریه. 29 و پس از آن بسیاری از ایالت ها شروع “سه شنبه” 3 مارس.

برخی — از جمله وزیر سابق مسکن و ترک تحصیل نامزد انتخابات ریاست جمهوری جولیان کاسترو و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که رقابت در آیووا — استدلال می کنند که آیووا دیگر باید اولین دولت در روند, در بخشی به دلیل آن را منعکس نمی کند جمعیتی تنوع در حزب. سفید افرادی که هنر مدرن را تا حدود 60 درصد از ایالات متحده به عنوان یک کل است, اما در حدود 85 درصد از آیووا جمعیت با توجه به اداره آمار.

طرفداران حفظ آیووا اول استدلال می کنند می گویند که آیووا برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت نامزد را تشویق می کند برای ساخت یک مردمی عملیات قرار می دهد و توجه در جوامع روستایی استدلال می کنند که مردم آیووا نمایندگان شان انجام یک کار خوب به طور کامل بررسی آرای انتخابات ریاست جمهوری و اشاره می کنند که برای اولین بار از چهار ایالت هم منعکس رای دهندگان تنوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر