تاخیر در کنوانسیون نیروهای بایدن برای قرار دادن بودجه مبارزه انتخاباتی بر روی یخ برای هفته

تاخیر در کنوانسیون دموکراتیک مجبور coronavirus به معنی احتمال زیاد نامزد جو بایدن باید صبر کنید تا زمانی که در اواخر تابستان و قبل از شروع به صرف میلیون ها نفر در کمپین کمک های مالی به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

قانون فدرال را ممنوع نامزدها برای دفتر ملی از هزینه های کلی انتخابات بودجه قبل از تامین حزب خود را نامزد. حتی اگر برنی ساندرز تعلیق مبارزات انتخاباتی خود برای نامزدی حزب دموکرات بلافاصله بایدن نمی تواند ادعای تاج و تا زمانی که او دریافت تصویب رای نمایندگان به این حزب quadrennial ملی کنوانسیون. در اصل برنامه ریزی شده برای اواسط ماه جولای کمیته ملی حزب دموکرات لگد جمع آوری به هفته Aug. 17 هزینه بایدن یک ماه تمام از کنترل بیش از منابع خود را.

“شما همیشه می خواهید به یک زودتر کنوانسیون” جانباز دموکراتیک عمل در روز جمعه گفت. “این فقط اجازه می دهد تا شما را به شروع به هزینه های کلی انتخابات بودجه زودتر.”

DNC است با رد این نگرانی, ابراز اعتماد به نفس حزب می تواند پل شکاف و محافظت از آن نامزد از غرق یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی که نقدی غنی و به طور کامل مستقر در هر مهم 2020 میدان نبرد. این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر.

“DNC شده است ساختمان عظیم میدان نبرد زیرساخت ها است که کمک خواهد کرد را مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور” سخنگوی حزب دیوید rock health گفت: واشنگتن آزما. “دفاتر ما بر روی زمین, سازمان, ها و دولت از هنر و داده های برنامه در حال حاضر و در حال اجرا و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود ما نهایی نامزد وارد انتخابات عمومی آماده را به نفع خود.”

به عنوان معاون رئیس جمهور سابق تبدیل توجه خود را به ناروا بالا بردن منابع به قطع به رئیس جمهور ماموت مالی و سازمانی مزیت عمده اولویت است. تاریخ نشان می دهد در حال انتظار برای صرف آن لطمه می زند.

در سال 2012 که معضل شد یک چالش قابل توجهی برای میت رامنی. در حال حاضر یک سناتور یوتا رامنی که در سال انتخابات ریاست جمهوری نامزد در مقابل باراک اوباما ، در طول تابستان تا جمهوریخواه در تمپا در اواخر ماه اوت رامنی جذب میلیون ها دلار در حمله تبلیغاتی از اوباما در مبارزات انتخاباتی با توانایی محدود برای حمله به عقب. که تجربه رهبری Reince Priebus سپس RNC رئیس به برنامه 2016 کنوانسیون در کلیولند برای اواسط جولای.

“ما تا به حال برای دسترسی به پول نقد” Priebus گفت. “ما همچنین می خواستم به زمان بیشتری برای مبارزات انتخاباتی برای انتخابات عمومی به عنوان یک تیم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دوباره نامزد در شارلوت هفته اوت 24. اما به وقت رئیس جمهور است که به عنوان چالش مخارج حکومت به عنوان بایدن. اهدا کنندگان باید جداگانه محدودیت در کمک های مالی به نامزدهای مقدماتی و انتخابات عمومی ، در حالی که بایدن تا به حال به صرف اولیه کمک های برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات تهمت تا به حال هیچ جدی ایران چلنجر و قادر بوده است — و می تواند همچنان به استفاده از پول جمع آوری شده به صورت ابتدایی خود را برای حمله به بایدن. به علاوه به عنوان رئیس جمهور او در حال حاضر دارای یک دست در حزب و ماشین آلات مورد نیاز برای تضمین انتخابات خود را.

برای بایدن بعد کنوانسیون نیز می تواند کشش اولیه مسابقه توسط ماه اضافی به معاون سابق رئیس جمهور زمان کمتر به تحکیم حزب و ادغام آن با مبارزات انتخاباتی خود را. ساندرز در ضمن می تواند به دست آوردن زمان بیشتری برای فشار به معاون سابق رئیس جمهور بیشتر به سمت چپ. باید ساندرز در ادامه به محو شدن این بایدن کمپین می تواند سرعت بخشیدن به تغییر جهت مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از فعالان سیاسی در هر دو طرف می گویند تاخیر در کنوانسیون نمی خواهد که ماندگاری تاثیر منفی بر بایدن استدلال بسیار تغییر کرده است در مورد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از سال 2012 است. در حال حاضر یک خیط و پیت کردن دموکراتیک super PAC هزینه های بزرگ در برابر تهمت در میدان نبرد متحده است. این گروه بخشی از یک قوی لیبرال ecosphere از گروه های سیاسی انتظار می رود به خرید زمان برای بایدن قبل از پذیرش نامزدی حزب دموکرات در اواخر ماه اوت.

و با کروناویروس آماده برای تسلط بر رکود برخی دموکراتیک خودی باور تهمت لبه در پول و سازمان خواهد بود خو با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“این واقعیت که آنها در حال رفتن به خشک برای یک ماه نمی توان یک ذره از تفاوت در طرح بزرگ” گفت: T. J. رونی رئیس سابق پنسیلوانیا حزب دموکرات وقتی پرسیده شد که برای ارزیابی خطر ابتلا به بایدن به دلیل تاخیر در دسترسی به انتخابات عمومی بودجه. “مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حملات در حال رفتن به blunted و به دلیل خاموش همه که رفتن به مهم در چند ماه کوتاه است و آنچه [رئیس جمهور] در چند هفته کوتاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im