Christopher Tigani سابق دلاور دهنده سیاسی دستگیر شد و به صورت مالی مبارزات انتخاباتی نقض آشکار او کمک FBI بررسی اینکه آیا جو بایدن و یا کارکنان خود را می دانستند در مورد فعالیت های غیر قانونی با پوشیدن یک سیم.

Tigani که التماس گناه در سال 2011 برای ساخت غیر قانونی در مبارزات انتخاباتی سهم و ارتکاب نقض مالیات در طول بایدن را ناموفق 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: سیاسی در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که FBI مرتب برای او به پوشیدن یک دستگاه گوش دادن و ضبط مکالمات با مقامات بالا از جمله بایدن دارایی رئیس دنیس تونر.

Tigani بود bundler که دردسر درست می کردم چون او هماهنگ کمپین کمک از کارکنان در شرکت خود و سپس بعد از بازپرداخت آنها را برای بودجه با استفاده از این شرکت پول یک عمل است که انجام شد به سهم محدودیت. او ادعا نمی دانم این عمل یک عمل مجرمانه او در حالی که بسته بندی شد.

با وجود این تحقیقات تنها Tigani داشت به گناه بوده است از هر گونه خطا. او تصمیم گرفت به صحبت در مورد سیم زیرا با توجه به سیاسی “او احساس او از سمت چپ به خشک توسط Bidens.” سابق جمع آوری کمک به نام بایدن خانواده “عادلانه آب و دوستان.”

سیاسی به دست آمده 2012 نامه ای از باراک اوباما که گفت که Tigani ضبط شده از شش نفر در 17 مناسبت. بایدن را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تأیید کرده است که معاون رئیس جمهور سابق بود و نه آگاه از Tigani دایر است.

“این ماده شد و به طور کامل مورد بررسی تقریبا از یک دهه پیش توسط وزارت دادگستری و وجود دارد هیچ کشف و یا حتی اتهام از رفتار نامناسب با سال 2008 به کمپین گفت:” بایدن سخنگوی مایکل Gwin.

با توجه Tigani, پس از یک سال 2007 دموکراتیک اولیه بحث او نزدیک شد بایدن و پسرانش شکارچی و کمال که از او خواسته خود را به افزایش تلاش های جمع آوری اعانه. Tigani گفت: تونر و سپس در طول زمان و پرسید: “چگونه بسیاری از مردم شما را که شما می توانید اعتماد کرد؟”

“همه آنها” Tigani گفت: او گفت: تونر.

او همچنین ادعا کرد که در طول یک تماس تلفنی در حالی که کار با اف بی آی تونر به نظر می رسد می دانم که او در حال ضبط و کنایه آمیز “من حتی نمی دانم که چه کسی دیگری است گوش دادن.”

“عوامل بر این باور بودند که تونر و بایدن می دانستم که دقیقا همان چیزی بود با توجه به بسته بندی” Tigani گفت اما افزود که FBI نمی تواند اثبات تخلف از آنجا که این دو شد “بیش از حد هوشمند است.”

تونر را رد کرده و خود را حفظ انکار از همه اتهامات از اطلاع قبلی در مورد Tigani دایر است.

Tigani تا به حال سابقه طولانی از دخالت در دلاور, سیاست, ویژه دموکراتیک سیاست قبل از جنایت. او یک آبجو توزيع با خانواده کسب و کار NKS توزیع کنندگان که به شدت از جمله به کمال بایدن انتخاباتی برای دولت و دادستان کل در سال 2005.

پس از موافقت با پوشیدن یک سیم Tigani ضبط مکالمات در گوشی و در فرد — با هزاران مقامات اعم از لابی به چهره های مهم روابط بایدن. او گفت که در حالی که او اقدام به ثبت بایدن او هرگز فرصت. او گفت که او FBI گرداننده نگاه به فرصت های که در آن او را موجه دست انداز به بایدن به جای آشکار راه اندازی یک جلسه با او.

“من سعی کنید برای رفتن به مکان های که در آن او بود” Tigani گفت. “من می دانم که او تا به حال یک زن و شوهر از حوادث برنامه ریزی شده زمانی که او قرار بود در دلاور که در آن ما در حال رفتن به سعی کنید برای ایجاد یک فرصت نشست.”

همه در همه, Tigani ساخته شده برخی از $72,000 در غیر قانونی کمک های مالی به یمن را شکست خورده 2008 مبارزات انتخاباتی. او التماس کرد گناه را به اتهامات متعدد و محکوم به دو سال زندان اما خدمت کرده از یک سال و نیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de