“دفاع از تخریب’: Kevin McCarthy انتقاد پلوسی تمایل به تماس از مجسمه خرابکاری

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی می گوید مجلس نانسی پلوسی را blasé نگرش خرابکاری از مجسمه های تاریخی است که اضافه کردن به اراذل و اوباش ذهنیت کسانی که از بین بردن آنها.

وقتی پرسیده شد که در روز پنج شنبه در مورد تخریب یک مجسمه کریستف کلمب در زادگاه او را از بالتیمور پلوسی گفت که او نمی مراقبت زیادی در مورد مجسمه ها و که او نمی تواند متوقف کردن مردم از انجام آنچه آنها خواهد شد.

“من فکر می کنم او از تخریب” مک کارتی گفت: جمعه در رادیو فردا را از لایحه Hemmer گزارش. “جایی که او بزرگ شد. او [از] ایتالیایی-آمریکایی میراث فرهنگی و کریستوفر کلمبوس تخریب شد.”

کالیفرنیا جمهوری خواه گرفته است بر خلاف موضع برابر پلوسی دموکرات است که از خود دولت است. مک کارتی قصد دارد به معرفی قانونی که نوار بودجه فدرال به شهرها و ایالات متحده که حاضر به اقدام در حفاظت از خود مجسمه ها و بناهای تاریخی.

او همچنین با انتقاد پلوسی چندین بار در فقدان او را از دفاع به سمت سرنگونی مجسمه سنت Junipero Serra در سان فرانسیسکو منطقه.

“فکر می کنم در مورد منطقه او نشان دهنده در حال حاضر در سان فرانسیسکو” مک کارتی گفت. “وجود دارد یک مجسمه سنت سرا. این است که فردی که ایجاد شده نه ماموریت های مختلف یک مجسمه در داخل کنگره که سخنران خودم و جو بایدن همراه با پاپ [را] متوقف و دعا در. آن را پاره و او گفت: هیچ چیز. این بد است برای من که او را دفاع از تخریب در جهان است که به اعتقاد ما در یک حکومت قانون است. این است که اضافه کردن به اوباش و اجازه می دهد آن را به دست گرفته است.”

مجسمه آمده اند تحت حمله معترضان که از ناآرامی های پس از جورج فلوید درگذشت در مه 25 در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. تظاهرات آغاز شد که به عنوان مطالبه عدالت را تشدید کرد به تماس برای یک حساب در این کشور سابقه نژادی و بی عدالتی است.

معترضان تخریب سرنگون و نابود ارقام تلقی به عنوان نمادهای تاریخی ظلم و ستم و نژادپرستی. در میان کسانی که تحت حمله شامل ارقام هر دو اتحادیه و کنفدراسیون در جنگ داخلی, آبراهام لینکلن, Francis Scott Key و دیگران.

بسیاری از جمهوریخواهان و رئیس جمهور تهمت را محکوم کرده اند اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im