آمریکا, دفاع, سازمان دفاع اطلاعات سیستم داخلی (DISA) مسئول تامین امنیت کاخ سفید ارتباطات گزارش نقض داده ها بین ماه مه تا ژوئیه 2019, رویترز روز جمعه گزارش داد.

کاربر توییتر اندی پیازا (@klrgrz) برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده یک نامه دریافت شده توسط او را از DISA آگاه ساختن او از نقض و سوء استفاده بالقوه از اطلاعات شخصی خود را از جمله شماره امنیت اجتماعی.

“عالی است. هم یکی دیگر از #PII #نقض نامه از وزارت دفاع. این مثل گوگل که در آن من می خواهم به گرفتن همه آنها را؟” پیازا زیر نویس یک عکس از نامه خود را صدای جیر جیر.

“در طول ماه مه تا ژوئیه سال 2019 بازه زمانی برخی از شما اطلاعات از جمله شماره امنیت اجتماعی خود را ay شده اند در معرض خطر در یک نقض داده ها در یک سیستم توسط دفاع سیستم های اطلاعات آژانس گفت:” نامه مورخ 11 فوریه سال 2020

آژانس نخست ارائه دهنده خدمات مستقیم همه ارتباطات از راه دور و پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان خود را, و ما راز و خدمات ذکر شده در وب سایت خود را.

آن را نیز فراهم می کند پشتیبانی مستقیم به رئیس ستاد مشترک ارتش و دیگر اعضای ارشد نیروهای مسلح و در آن زمینه دفاتر حمایت از ما فرماندهان نظامی در خارج از کشور.

وزارت دفاع سازمان است که کارکنان بیش از 8000 پرسنل نظامی و غیرنظامیان نیز فراهم می کند خدمات مستقیم به رئیس ستاد مشترک ارتش جدا از اعضای ارشد نیروهای مسلح و در آن زمینه دفاتر حمایت از ما فرماندهان نظامی در خارج از کشور, این گزارش گفت:.

این شرکت را فاش نمی کند دامنه نقض. با توجه به آنلاین پورتال خبری پنجمین دامنه “در حدود 200,000” کاربران ممکن است تحت تاثیر قرار شده است به دلیل نقض به عنوان مطلع توسط یک سخنگوی پنتاگون.

این اولین بار نیست نقض داده ها در گزارش توسط DISA. این شرکت گزارش شده بود عمده نقض داده ها در سال 2018 که در آن شخصی و جزئیات کارت پرداخت بیش از 30,000 DOD پرسنل نظامی و غیر نظامی در معرض شده بود از طریق یک نقض امنیتی در یک شخص ثالث پیمانکار ZDNet گزارش کرده بود.

اطلاعات از جمله شماره امنیت اجتماعی و اطلاعات شخصی افراد می تواند سوء استفاده شود و به عنوان یک نتیجه از 2019 نقض با توجه به گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de