محرمانه اف بی آی اسناد و مدارک نشان می دهد توجیهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و فلین استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای بررسی کمپین

Declassified اف بی آی اسناد و مدارک نشان می دهد ضد جاسوسی مطبوعاتی اداره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم امنیت ملی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بهانه برای جمع آوری شواهد تحقیقی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین.

پرونده محرمانه توسط مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe به دست آمده و توسط واشنگتن آزمانشان می دهد که عامل جوزف Pientka که رهبری بخشی از Crossfire طوفان تحقیقات متمرکز بر فلین هرگز هشدار داد نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اف بی آی معتقد بودند دولت روسیه در تلاش برای نفوذ در مبارزات انتخاباتی خود و با استفاده از این جلسه بیشتر به اداره پرس و جو.

Pientka که بعدها سپس همراه-ویژه FBI agent پیتر Strzok به مصاحبه فلین در ژانویه 2017, ثبت هفت-صفحه ارتباطات الکترونیکی در اوت. 30, 2016 جزئیات این جلسه او به مغلوب ساختن پیشی جستن فلین و سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی در FBI در نیویورک در زمینه دفتر به هفته پیش از آن. ارتباطات الکترونیکی تصویب شد Strzok و کوین Clinesmith در سابق FBI وکیل آنها DOJ بازرس کل پیدا کرده بود جعل یک سند مربوط به استراق سمع از زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه است و در حال حاضر اعتقاد بر این بود تحت تحقیقات جنایی توسط آمریکا وکیل جان دورهام.

“من شما را با ارائه یک ضد جاسوسی و امنیتی مختصر است که به شما یک پایه در روش استفاده شده توسط سرویس های اطلاعاتی خارجی به ضرر ایالات متحده آمریکا امنیت ملی” Pientka به نقل از خود را به عنوان گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن فلین و کریستی. “در این مختصر به شما توصیه می کنیم که اگر شما در حال حاضر هدف از یک سرویس اطلاعات خارجی با توجه به این واقعیت است که شما در حال دریافت این طبقه بندی جلسه شما خواهد بود.”

DOJ بازرس کل Michael Horowitz قبلا شهادت دادند که این جلسه بود که “بهانه” برای جمع آوری شواهد و نامزد خود را مشاور سیاست خارجی برای کمک به در خود را ضد جاسوسی بررسی است. Pientka یادداشت طبقه بندی شده تحت عنوان “عوامل خارجی قانون ثبت — روسیه حساس تحقیقی مهم است.”

Pientka گفت که در بخشی از این جلسه داده شده توسط یک مقام رسمی با دفتر مدیر اطلاعات ملی است که او “به طور فعال گوش برای موضوعات و یا سوال در مورد” روسیه است.

“آماری صحبت FBI در حدود [redacted] موارد n شناخته شده و یا مشکوک به روسیه IOs [ماموران] نوشته شده به آمریکا ما نیز باید حدود [redacted] موارد شناخته شده و یا مشکوک چینی IOs — تقریبا [redacted] روسیه استقرار حضور” Pientka گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن فلین و کریستی. “چه جالب در مورد این دو سرویس است که چگونه آنها را به روش های مختلف در مورد چگونه آنها را جمع آوری اطلاعاتی است. روسها [redacted] تکیه بر استقرار حضور در حالی که چینی ها را بیشتر نامتقارن رویکرد است.”

در این مرحله Pientka گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: “جو هستند و روس ها بد است ؟ چرا که آنها بیشتر از تعداد آنها بدتر از چینی ها؟” با توجه به Pientka او “در پاسخ گفت: هر دو کشور در حال بد” و “تعداد IOs در حال حاضر در ایالات متحده است و نه یک شاخص شدت تهدید.” Pientka گفت که او “به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن چینی نامتقارن حضور در آمریکا”

هوروویتس شهادت در ماه دسامبر است که این اداره با استفاده از هوش توجیهی ظاهرا در مورد حفاظت در برابر دخالت خارجی برای جمع آوری شواهد در برابر تهمت و فلین ورودی مشاور امنیت ملی. وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی رو یکسان جلسه هوروویتس گفت: اما او مورد استفاده قرار گرفت توسط FBI به جمع آوری اطلاعات در مورد نامزد یا تیم او. Afterall کلینتون در مبارزات انتخاباتی بود و نه موضوع ضد جاسوسی بررسی است.

“آنها فرستاده نظارت نماینده به این جلسه از Crossfire طوفان تیم که عامل تهیه یک گزارش به فایل از جلسه. در مورد آنچه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای فلین گفت:” هوروویتس شهادت دادند. “این رویداد و رویداد, جلسه توجیهی و FBI در نظر گرفته و تصمیم به ارسال آن عامل وجود دارد برای انجام جلسه. بنابراین عامل بود و در واقع انجام این جلسه بلکه با استفاده از آن به منظور بررسی است.”

هوروویتس گزارش یک “نظارت نماینده ویژه انتخاب شد به ارائه FBI جلسات, در بخشی به دلیل فلین بود که یک موضوع در جریان تیراندازی طوفان بررسی خواهد بود حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جلسه.”

“این یک استراتژیک ضد جاسوسی جلسه. من به ذکر است که دلیل آن دقیقا نبود دفاعی جلسه. این یک هوش توجیهی” هوروویتس گفت: نمایندگان مجلس در کمیته قضایی مجلس سنا. “آنها درمان متفاوت است که عامل آن را نوشتم تا به این فایل و قرار دادن اطلاعات در فایل. این جلسات یکسان بودند اما یکی بود که برای اهداف تحقیقی و صرفا برای هوش توجیهی.”

هوروویتس گفت: هدف از یک ضد جاسوسی بررسی “است که برای شناسایی تهدیدات بالقوه به ملت” و انتقاد اف بی آی تصمیم به استفاده از یک دفاعی جلسه در این راه است.

FBI بازدید این جلسه از مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او “به عنوان یک فرصت ممکن برای جمع آوری اطلاعات به طور بالقوه مربوط به تیراندازی طوفان و فلین تحقیقات است.” این مامور اف بی آی و در حضور و غیاب مستند خود را در فعل و انفعالات در جلسه توجیهی و “اضافه ارتباطات الکترونیکی به تیراندازی طوفان تحقیقی فایل.”

هوروویتس گفت: این تصمیم به این عمل ساخته شده توسط FBI معاون مدیر اندرو McCabe و FBI مشاور عمومی جیم بیکر که هر دو پس از ترک دفتر. اداره بگویم نه وزارت دادگستری و یا دیگر جامعه اطلاعاتی شرکت کنندگان که آنها با استفاده از این جلسه برای تحقیق اهداف بازرس کل اشاره کرد.

“ما به این نتیجه رسیدند که اف بی آی با استفاده از این جلسه برای تحقیقی دلایل به طور بالقوه می تواند تداخل با انتظار از اعتماد و حسن نیت در میان شرکت کنندگان در هوش استراتژیک جلسات در نتیجه خسته کننده هدف خود را” گفت: هوروویتس گزارش که شامل پرداختن به این موضوع به عنوان یکی از توصیه های اصلی برای این اداره است.

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ گفتن به FBI محققان در مورد دسامبر 2016 گفتگو با یک نماینده. پس از تغییر تیم حقوقی, Flynn ادعا کرد در این سال بود که او راه اندازی دفتر نقل مکان کرد و به برداشت خود گناه. وزارت دادگستری است و پس از نقل مکان به رها کردن در مورد این موضوع هنوز در دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im