تصمیم گیری غیر متمرکز است برای صاف در حال اجرا کسب و کار در Telangana

تصمیم گیری شده است به طور کامل غیر متمرکز برای صاف در حال اجرا کسب و کار و جنبش کالاهای ضروری در Telangana با توجه به Jayesh Ranjan, اصلی, وزیر صنایع و بازرگانی.

“ما باید غیر متمرکز کل عملیات. مربوطه منطقه جمع پلیس و مقامات مجاز را ضروری ارزیابی و دادن مجوز برای ساخت و جابجایی کالا و مردم,” او گفت:.

تعامل بیش از یک وبینار در “Exim تجارت در طول مستند از بیماری همه گیر Covid-19” برای وارد کننده و صادر کننده جامعه در Telangana, او گفت:, “غیبت از ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی در حال تبدیل شدن به یک چالش واقعی به عنوان بسیاری از آن را از چین می آید نما عمده تنگنا در مبارزه با کروناویروس.”

“هر چند برخی از بازیکنان داخلی در حال تولید این موارد ما عمدتا بستگی چین برای این محصولات است. مگر اینکه کشتی های باری حمل و نقل و پرواز مجاز به هند از چین, ما برای رویارویی با این چالش برای برخی از زمان,” او گفت:.

“ما در حال کار بر روی این در مرکزی و دولت سطح. تا کنون تنها یک پرواز است که از چین هر هفته به دهلی نو است که به شدت ناکافی برای دیدار با خواسته های ما. ما در حال تلاش برای افزایش فرکانس از این پروازها به مقصد حیدرآباد, بنگلور چنای و بمبئی” Ranjan اضافه شده است.

“داروسازی بزرگ صادر کننده از منطقه ما است. اما ما باید درک کنند که ما باید بازار داخلی برای داروسازی به خدمت می کنند. در این نقطه من مطمئن هستم که ما می توانیم اجازه می دهد به طور معمول نوع از صادرات کسب و کار داروسازی با توجه به شرایطی مگر در مواردی وجود دارد یک اورژانس جهانی برای محصولات ما,” او گفت:.

JS چاندراسکار, اصلی, امور گمرکی گفت: “از آداب و رسوم است که کار 24 X 7 به حمایت در طول این بحران است. ضروری کالاها اولویت اما حتی دیگر متفقین کالاهای مورد نیاز برای حمایت از کالاهای ضروری هستند پاک شود.”

D Qglaser, مدیر ارشد, مدیر کل Concor گفت: “آنها در مواجهه با مشکلات در حال حرکت ظروف به کارخانه ها در غیاب رانندگان و کامیون ها. Concor است و حتی در حال حرکت از ظروف خالی برای حمایت از تجارت در این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im