دبورا Birx: رسانه ها باید مطمئن شوید که عناوین منعکس علم ” در coronavirus

Dr. دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید نیروی کار در coronavirus ارائه یک نقد چگونه رسانه ها را تحت پوشش همه گیر.

“من فکر می کنم ما باید به مسئول درباره ما عناوین” Birx گفت: شنبه عصر. “من فکر می کنم اغلب این گزارش ممکن است دقیق در بند سه و چهار و پنج. اما من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از مردم در واقع به بند سه و چهار و پنج.”

او گفت: مطبوعات باید با انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که اطلاعات او و دیگر اعضای این کارگروه در حال حاضر به طور منظم است برجسته و برجسته تر در گزارش های خبری.

“من فکر می کنم این مسئولیت است که مطبوعات شده است به مطمئن شوید که عناوین منعکس علم و اطلاعات است که در خود قطعه خود را,” او گفت: پس از توضیح است که مطبوعات بوده است “بسیار slicey و خطرناک در مورد آنها چگونه قرار دادن جملات با هم به منظور ایجاد سرفصل.”

Birx بیشتر تاکید نقطه خود را در صبح روز یکشنبه با این استدلال که نظرات اخیر رئیس جمهور تهمت ساخته شده در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با این ویروس شده اند پوشش داده شده توسط رسانه ها بیش از حد.

“من فکر می کنم آن را به من اذیت است که این است که هنوز هم در اخبار چرخه” Birx گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیهبعد اضافه میکند: “گاهی اوقات من نگران که ما نمی دریافت اطلاعات به مردم آمریکا که آنها نیاز به زمانی که ما در ادامه به آوردن چیزی بود که از پنج شنبه شب.”

رئیس جمهور نیز با انتقاد از نحوه مدیریت او در پاسخ به این coronavirus پوشش داده شده با وجود از دست دادن مطبوعات اعتباری برای “برخی از پوشش عادلانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de