دموکرات در کنگره دبی واسرمن شولتز اعلام برنامه جمعه به ایجاد هزینه های جدید پانل مشاوره در سهام عدالت و تنوع آن پیاده سازی خواهد شد در صورت انتخاب به عنوان رئیس مجلس تخصیص بودجه در سال آینده.

“پانل را به صورت جامع بررسی برنامه های فدرال و رئیس جمهور درخواست بودجه برای شناسایی مداوم نابرابری در جوامع رنگ و تاریخی جوامع به حاشیه رانده شده” گفت: واسرمن شولتز در نامه ای به اعضای خانه تخصیص بودجه.

او افزود که این پنل خواهد بود که به نام “خانه تخصیص بودجه کمیته مشورتی حقوق صاحبان سهام و عدالت” را به دنبال فرصت های جدید در 12 سالانه تخصیص صورتحساب برای هدایت منابع به سمت جوامع است که رنج می برد تاریخی نابرابری و بی عدالتی. او پیشنهاد این اصلاحات در برابر پس زمینه از تظاهرات سراسری علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی.

فلوریدا نماینده و رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات گفت: خانه را تصاحب کرده بود “نادر پنجره” به “پیشرفت و تأیید دموکراتیک ما اولویت” با آوردن برابری و حقوق صاحبان سهام به فدرال بودجه و هزینه های فرآیند.

این طرح منتشر شده است به عنوان واسرمن شولتز است که رقابت در برابر کنگره رزا DeLauro یک دموکرات از کنتیکت و یک عضو ارشد به جای گذاشت رئیس نیتا Lowey یک دموکرات از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی