بحث در شورش تنها پس از هولی: دولت

مرکز اصرار که بحث در دهلی نو تظاهرات برگزار می شود تنها پس از هولی جشنواره irked مخالفان. هر دو خانه های مختل برای دومین روز در مورد این مسئله.

مخالفان گفتهاند که هیچ کسب و کار اجازه خواهد داشت تا دهلی شورش است که مورد بحث و بررسی در مجلس است.

Lok سبها اسپیکر Om Birla حال گفت: بحث در این شورش را می توانید در مارس 11. Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu نیز نگهداری می شود که روز سه شنبه برای بحث در شورش می توان گرفته شده تا در تاریخ 11 مارس پس از بحث و گفتگو با رهبر مخالفان و رهبر از خانه.

“من خواهد بود برگزاری بحث و گفتگو با رهبر و رهبر مخالفان در زمان و تحت کدام قانون باید این بحث را در محل پس از هولی” او گفت:. در هر دو خانه مخالف است نه تصویب این پیشنهاد و با هجوم به خوبی از خانه.

‘دولت مسئول’

کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت: این مرکز باید مسئولیت آنچه اتفاق افتاده در دهلی نو. او به خبرنگاران گفت: “دولت باید قبول آن مسئولیت و عاملان این خشونت باید مجازات شود. ما درخواست شده است آن را بارها و بارها به بحث در این موضوع است.”

او گفت: تظاهرات در برابر مرکز امتناع برای بحث در مورد این موضوع ادامه خواهد داد.

“امروز هم ما اعتراض در داخل خانه است. تا زمان بحث در دهلی شورش است که در مجلس اعتراض ما هر دو در داخل و خارج ادامه خواهد داد” او اضافه شده است.

این حزب گفت: وجود یک اجماع در میان اپوزیسیون که هیچ کسب و کار دیگر باید اجازه داده شود تا شورش مورد بحث قرار گرفته است. “نه نخست وزیر و نه وزیر خانه است مایل به دادن پاسخ. ما بارها و بارها نام برای بحث در مورد این مسئله و تنها پس از آن خواهد شد ما اجازه می دهد که به طور معمول تابع. اما دولت است نه نشان دادن جدیت” کنگره MP در Rajya سبها سید نصیر حسین گفت.

Rajya سبها موکول روز به زودی پس از مقالات گذاشته شد در خانه. Naidu گفت: کسانی که معترض در داخل خانه نمی خواهم بحث حتی بر گسترش کرونا ویروس.

Lok سبها شاهد چندین adjournments. خانه اول موکول به زودی پس از 11 am سپس در ظهر و دوباره در 2 ساعت. وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi گفت مهیج اعضای مخالف که دهلی شورش را می توان مورد بحث در تاریخ 11 مارس در Lok سبها و در روز 12 مارس در Rajya سبها.

تصویب

در میان din مستقیم مالیات Vivaad Se Vishwas لایحه تصویب شد توسط مجلس حتی به عنوان مخالفت در مخالفت با این پیشنهاد و خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de