Australia, India, CAA, NRC, Jammu and Kashmir, RCEP, China, Australian High Commissioner to India, Harinder Sidhu, Shubhajit Roy, The Indian Express, Idea Exchangeاسترالیا, کمیساریای عالی به هند Harinder Sidhu با سردبير Shubhajit Roy در هند اکسپرس newsroom.

SHUBHAJIT روی: یکی از دستاوردهای بزرگ دوران خود را از روی لئامت دادن بود احیای چهار گوش امنیتی گفت و گو (چهار). چگونه ممکن است در مورد ؟

من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که در دور اول چهار (غیر رسمی گفتگوهای استراتیژیک میان ایالات متحده و هند و ژاپن و استرالیا) در سال 2007 بود کمی غیر معمول وحش. ما واقعا کار بسیار زیادی در گروه های کوچک — آنچه ما تماس بگیرید مینی لترال در دیپلماسی است. 2017 با ما بسیار متفاوت استراتژیک محیط زیست است. نه تنها ما به خوبی در جاده ها به تبیین آنچه منظور ما هنگامی که ما می گویند ” Indo-Pacific اما در حال حاضر که مرحله tri-لترال و گروه بندی شدند به خوبی تاسیس شده است. همچنین استرالیا و هند و ژاپن تا به حال tri-جانبی است که در جریان ما مشغول به کار بودند در دو به علاوه دو فرمت. تا سال 2017 این یک تکامل طبیعی به توافق به چهار فرمت زیرا شرکای چهار tri-جانبی سازند به هر حال. روشن است که همگرایی استراتژیک چشم انداز… من فکر می کنم هند رفت و از طریق همین روند به استرالیا و ما همه با هم در نوامبر سال 2017 به عنوان شما می دانید.

اخبار مرتبط

SHUBHAJIT روی: بنابراین با وجود تحقق است که چین یک تهدید است که این فیل در اتاق زمانی که مذاکره کنندگان وزرا و يا نشستن با هم برای بحث های?

چهار استراتژیک گروه همفکر کشور است. مکالمات در مورد بشردوستانه امداد رسانی مبارزه با تروریسم و سایبری مسائل… من فکر می کنم وجود یک حس است که ما باید یک محیط که در آن قدرت اقتصادی در حال تغییر به اقیانوس هند و آرام و آن را نه تنها چین را به بسیاری از کشورهای دیگر — ویتنام در حال رشد است و بنگلادش و هند بدیهی است. این استراتژیک ایجاد شار… من فکر می کنم هر یک از ما باید نظرات ما در مورد چین, اما خط پایین این است که ما می خواهیم چین به یک سازنده بازیکن در منطقه است و ما می خواهم به همکاری سازنده با چین است. همچنین نه فقط چین اما زمانی که هر کشور عبور یک خط و یا oversteps یک علامت ما می خواهیم قادر به می گویند بنابراین به عنوان به خوبی.

SHUBHAJIT روی: شما نخست وزیر بود و انتظار می رود به دیدار هند در ماه ژانویه اما این سفر لغو شد به دلیل bushfires در استرالیا. هنگامی که این دیدار در نهایت اتفاق می افتد چه هستند برخی از مناطق کلیدی است که دو کشور انتظار می رود به دنبال ؟

بازدیدکننده داشته است توسط نخست وزیران تمایل به بزرگ آهن ربا برای گرد هم آوردن مقدار زیادی از کار و… را در آن حس بله البته ما شده اند صحبت کردن در مورد تدارکات توافق برای مدتی در حال حاضر. من باور دارم که یکی از چیزهایی که واقعا تحکیم رابطه. سال گذشته در دفاع فضایی ما آورده ما بزرگترین استقرار به صورت دو جانبه نیروی دریایی ورزش. هند شرکت در تعدادی از تمرینات در استرالیا و پشتیبانی لجستیک توافق فقط واقعا ساده تمام آن. بنابراین قطعا امید من این است که ما قادر خواهد بود به نتیجه گیری کرد که در زمان, اما من نمی تواند پیش بینی کند که چگونه این چیزها بروید. ما کار کرده اند با هند در استراتژیک فضایی و همچنین در سایبر همکاری در مبارزه با تروریسم و قاچاق انسان.

لیز MATHEW: ارزیابی شما از تحولات در هند در چهار سال گذشته?

من می گویند که آن را بسیار خطرناک آب برای یک خارجی ایران به اب راه رفتن را به بحث در مورد پویایی یک کشور اما من باقی می ماند خوش در هند است. من معتقدم که دموکراسی هند است که در واقع بسیار پر انرژی و بسیار زنده است. هند بزرگترین قدرت است و قدرت از آن دموکراسی و کثرت گرا در جامعه است. من فکر می کنم این چیزی است که می دهد این کشور یک معامله بزرگ از پویایی آن است. این واقعیت است که وجود دارد بنابراین بحث های زیادی در مورد سیاست های دولت و یا قانون من فکر می کنم این یک چیز خوب و سالم که چیزی است که من را تشویق هند به ادامه پشتیبانی و تکامل است.

لیز MATHEW: شما یک بار گفت که دموکراسی همیشه اجازه می دهد برای ناراحت کننده در بحث. آیا شما می بینید که اتفاق می افتد در هند ؟

من فکر می کنم وجود دارد بسیار قوی است بحث رفتن در مورد مسائل است که برخی از افراد ناراحت کننده است. در صورتی که تست پس از آن من فکر می کنم در هند انجام شده است بسیار خوب است.

SHUBHAJIT روی: انجام تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون abrogation از 370 مقاله در J&K و قطع اینترنت در دولت آن را دشوار برای دولت استرالیا و شرکت ها برای انجام کسب و کار با هند ؟

نقطه شروع ما به عنوان دولت استرالیا این است که احترام به حاکمیت هر کشور است. در واقع یک عنصر اصلی the way we see the Indo-Pacific ایده (فضا) که در آن کشورهای مستقل می تواند رفتار پادشاه مد. ما نمی مانند که در حال سخنرانی توسط افراد دیگر و بنابراین ما تمایل به سخنرانی دیگران و خودمان است. هر تاجر و یا هر فرد خود را قضاوت خود در مورد چگونگی احساس آنها در مورد تعامل با هند است. من فکر می کنم دو چیز وجود دارد که به هند مقدار زیادی از وزن و اعتبار در منطقه از جمله در استرالیا و کسانی که همه چیز در حال قدرت از اقتصاد و قدرت آن دموکراسی است. به حدی که کسانی که قوت باقی می ماند و هند ادامه خواهد داد به یک شریک مهم در منطقه است.

SANDEEP سینگ: دولت استرالیا مایل به رفتن پیش با Gautam Adani معدن زغال سنگ پروژه با وجود تظاهرات. چگونه می خواهید توجیه تصمیم خود را در مواجهه با انتقاد از محیط زیست گروه ؟

من فکر می کنم که وجود دارد این است که یک مخلوط از مسائل چند اگر من ممکن است می گویند ، این Adani معدن است یک سرمایه گذاری بسیار مهم. ما کشوری هستیم که از سرمایه گذاری. این یک تجاری تصمیم گیری ساخته شده توسط Adani گروه برای سرمایه گذاری در استرالیا که به استقبال شده است هر دو در دولت مرکزی و دولت در سطح, چرا که آن را تولید مشاغل و بهبود اقتصاد آن منطقه است. من نمی خواهد انکار کند که از آن شده است موضوع را به برخی از اختلاف نظر در استرالیا. تغییر آب و هوا زندگی می کنند و تیز بحث در استرالیا. آن است که نه برای من برای توجیه یا نه آن را توجیه… اما من می تواند آن را توجیه از نظر دولت استرالیا در ادامه به حمایت از سرمایه گذاری زمانی که آن را صدا و تجاری بر اساس. ما را به انجام در غیر این صورت معرفی یک سطح مستقل خطر ابتلا به سرمایه گذاری که رک و پوست کنده می شود استقبال سرمایه گذاران دیگر در این کشور است.

SANDEEP سینگ: آنچه که نظر خود را در هند تصمیم به انتخاب کردن از منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP)?

من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند که استرالیا و دیگر RCEP اعضای نا امید شدند با هند اعلام در شرق آسیا اجلاس سال گذشته است. ما واکنش فوری و واکنش نخست وزیر ما اسکات موریسون بود به می گویند که درب باز برای هند برای پیوستن و باقی می ماند که اولویت ما است. ما واقعا امیدواریم که هند را دوباره به RCEP. مسائل و نگرانی هایی است که در هند هستند چیزی است که ما باید همچنان به آدرس و به دنبال مذاکره… ما می دانیم که این شده است یک راه آسان برای هند برای رفتن بر روی. هند در برخی از معنا شده است با ابتلا به کشورهای دیگر در منطقه است اما ما واقعا اعتباری سیستم هند برای سرمایه گذاری زمان و تلاش در تعامل با RCEP تا به آن نقطه… (این RCEP) است که در واقع در مورد همگرایی اقتصادی منطقوی. آن است که در مورد آوردن بازیکنان بزرگ از اقیانوس هند و آرام با هم از لحاظ اقتصادی و نه فقط استراتژیک. هند می افزاید: وزن آن به ارمغان می آورد تعادل به RCEP معادله است. و به همان اندازه چه RCEP ارائه می دهد هند تسریع دسترسی به 15 از پویا ترین اقتصاد در جهان است. وجود دارد خواهد بود مزایای به هند نیز با پیوستن به RCEP از نظر توانایی خود را برای دسترسی به آن اقتصاد و تقویت اقتصاد خود را در روند… هند دولت گفته است که آن را به نگه داشتن درب کمی نیمه بسته نگهداشته شده و آن را در نظر بگیرید و هر زمان که هند آماده است, من فکر می کنم ما بسیار خوشحال به کار با هند و استقبال از آن را به عقب.

SHUBHAJIT روی: آیا شما یک سطح بالایی از بهره توسط رهبری سیاسی در هند در Adani سرمایه گذاری ؟

این بود که همیشه دیده می شود توسط هر دو کشور به عنوان یک سرمایه گذاری تجاری ساخته شده توسط یک شرکت خصوصی در استرالیا. دولت تعامل در استرالیا جانبی مربوط به مصوبات قانونی آن را به عنوان زمانی که استرالیا سرمایه گذاری در هند. بنابراین تعامل تنها در این زمینه.

SHUBHAJIT روی: اقتصاد هند شده است انجام خیلی خوب. آن را تا به حال هیچ گونه تاثیری در استرالیا تعامل با هند ؟

…درک ما این است که اقتصاد بالا و پایین رفتن در چرخه. ترفند این است برای همیشه در خط روند… حتی اگر شما نگاهی به صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) آخرین چشم انداز خط روند برای هند همچنان به شدت مثبت است. چرا که اصول اقتصادی در هند صدا هستند. که گفت: چه خواهد شد اثر سرعت و شکل است که خط روند خواهد بود سیاست خاص تصمیم گیری است که ساخته شده و یا رویدادهای خاص که ممکن است رخ دهد بنابراین اینها چیزهایی است که ما به تماشای… هند, من فکر می کنم یک فرصت واقعا شکل اقتصاد خود را برای اصلاح آن در آینده به یک اقتصاد است که قوی و انعطاف پذیر. آن را خوب است برای دیدن است که دولت گرفته است قوی گام در این رابطه است. سهولت انجام کسب و کار یک چیز واقعی است. پیشرفت وجود دارد وجود دارد که دامنه آن واقع شده و آمده است یک راه طولانی. ما شاهد علاقه بیشتر توسط استرالیا کسب و کار در هند است.

MUZAMIL JALEEL: ما را دیده اند بسیاری از کشورها ارسال هندی-منبع دیپلمات به هند است. از نظر دیپلماسی به کمک شما ؟

از آن شده است کمک کند. من فکر نمی کنم آن است که بسیار آسان برای تعریف و چرا از آن شده است بسیار مفید است. در برخی از سطح توانایی تفسیر هر دو طرف هر دو دیدگاه است که کمی ساده تر اگر شما را در درک فرهنگ عمیق. (اما) وجود دارد ممکن است سفیران هندی تبار که ممکن است انجام این کار به خوبی. من فکر می کنم آن را نیز پایین می رود به هسته دیپلماتیک مهارت و توانایی به نگاه در کشور, نگاهی به حوادث از طریق چشم از مردم این کشور است. آن را قطعا بسیار ساده تر اگر شما زبان شما در حال معتاد به فیلم های بالیوود به عنوان من… از تمام جاهایی که من شده اند به من پیدا کرده اند (هند) به یک مکان بسیار راحت برای کار در. که تا به حال چیزی برای انجام با ریشه.

KARISHMA MEHROTRA: استرالیا تصمیم به ممنوعیت گوشی های هوشمند چینی ساز هواوی از ارائه فناوری 5G را برای این کشور در شبکه های بی سیم تقسیم جهان توسعه یافته است. چگونه شما تصمیم می گیرید که در آن ؟

آن را ویژگی های ارزیابی که ما در مورد چگونه به امن ما 5G شبکه. ما اولین کشور واقعا تا این سوال از آنجا که ما شرکت های مخابراتی خواسته ما را به یک نگاه در آن. بنابراین ما از عهده یک ارزیابی فنی و تشکیل یک دیدگاه که قادر به امن ما 5G شبکه ما نیاز به اطمینان حاصل شود که تمام فروشندگان بودند دور از هر دولت و یا هر قدرت دیگر. که با هدف Huawei یا هر شرکت دیگر در خاص است. این یک قضاوت در مورد فاصله بین تجاری ارائه تجهیزات و یا هر توانایی دیگر دولت یا قدرت به دخالت. بنابراین ما ساخته شده است که قضاوت به طور کامل بر ویژگی های زمینه. ما ساخته شده آن را در متن خود ما مستقل نگرانی.

KARISHMA MEHROTRA: شما چه خواهد بود پاسخ به این انتقاد که وجود دارد نه به اندازه کافی اراده سیاسی از کشور خود را برای مبارزه با تغییر آب و هوا به ویژه در نور از bushfires که می تواند یک نتیجه از آن ؟

این bushfires شده اند کاملا بی سابقه ای در کشور ما و دولت ما بسیار سخت کار می کرد به پاسخ دادن. ما بسیار مطمئن است که بهبود خواهد اتفاق می افتد بسیار سریع است. نخست وزیر ما شده است بسیار باز گفت که قطعا تغییر آب و هوا یک عامل است در این آتش سوزی. این چیزی است که من فکر می کنم که خرس بررسی بیشتر. با وجود همه سر و صدا و جنجال در اطراف تغییر آب و هوا در استرالیا, از آن همواره یک موضوع بحث برانگیز. واقعیت این است که پس از 2006-07, هر دولتی در استرالیا از هر رنگ سیاسی تا به حال یک سیاست تغییرات آب و هوایی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای سیاست در جایی عنوان می کند که دولت فعلی است. بنابراین این چیزی است که من مطمئن هستم در نظر گرفته خواهد شد را به عنوان ما به بررسی این مسائل است. اما در هیچ شکی نیست که ما بسیار آگاهانه از آب و هوا از جنبه به این bushfires به عنوان به خوبی.

SANDEEP سینگ: شما صحبت در مورد چگونگی باز شدن اقتصاد کمک کرده است تا هر دو کشور هند و استرالیا است. اما ما به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت یک سناریو که در آن بسیاری از کشورها در حال تبدیل به داخل ، تعرفه ها در حال تحمیل شده است. چگونه می توانم به شما دیدن این تأثیر تجارت جهانی و رشد?

ستون فقرات استرالیا موفقیت بوده است آزادسازی اقتصاد ما… در گذشته زمانی که جهان را به پایین مسیر از بالا بردن تعرفه دیوار آن منجر به رشد در سطح جهانی به هر حال. این فقط یک موقعیت ایدئولوژیک آن است که عینی چیزی است که باعث می شود بسیاری از حس.

MUZAMIL JALEEL: در استرالیا دعوت به بخشی از تور خارجی نمایندگان به کشمیر?

من فکر می کنم هر سفیر ساخته شده یک انتخاب در مورد رفتن که تور. من نمی خواهم به اظهار نظر در مورد آن.

MUZAMIL JALEEL: استرالیا پشتیبانی خاکستری-لیست پاکستان توسط Financial Action Task Force (FATF). همچنین روابط خود را با هند بسیار قوی تر از آن است که با پاکستان است و اگر هند بود نمایندگان به کشمیر استرالیا خواهد بود دعوت…

من نمی رسم که لینک. ما همواره از این دیدگاه که کشمیر یک موضوع دو جانبه هند و پاکستان برای حل و فصل… FATF یک گروه فنی و آنها را به ویژگی های قضاوت در مورد اینکه آیا یک کشور در حال ملاقات با الزامات یا نه. ما در فرود ویژگی های قیامت که خاکستری-لیست همچنان به توجیه شود. من فکر می کنم در اکتبر گذشته نشست. بنابراین ما در حال حاضر در روند بحث اگر شده است وجود دارد هر گونه پیشرفت های ساخته شده توسط پاکستان نسبت به ملاقات با برخی از کسانی که مورد نیاز است.

RAVISH TIWARI: چرا استرالیا گرفته نمی شود یک موقعیت در J&K یا کا?

…ما اعتبار در کمک به صلح و امنیت جهانی از آنجا که ما دیده نمی شود به عنوان یک کشور است که می رود و طول می کشد یک طرف و یا دیگر. ما که در دعوت از کشورهای… که بخش بسیار مهمی از پازل — شما نمی تواند مشکل را حل کند اگر کسی نمیخواهد مشکل حل شد.

SHUBHAJIT روی: بسیاری از مردم وجود دارد از استرالیا که عضو داعش. اتحاد استرالیا موفق به پیدا کردن انگیزه پشت آن است ؟

از سال 2001 پس از 9/11 آن قطعا در رادار ما این سوال کلی در مورد اسلام سیاسی و افراط گرایی. استرالیا شده است بسیار نگران در مورد تعداد افرادی که از این کشور به خاورمیانه برای مبارزه با داعش. ما بسیار سخت کار کرده اند برای مقابله با افراط گرایی و بخش بزرگی از آن مشغول به کار بود با جوامع اسلامی در استرالیا است. اما یکی از چیزهایی که ما در یادگیری است که ما رفته اند همراه است که آن را در واقع غیر ممکن است برای پیش بینی مسیر که منجر کسی که به افراط گرایی. ما می دانیم که کار با جوامع شده است مفید است. ما می دانیم که تماشای رسانه های اجتماعی رفتار نیز می تواند مفید باشد اما نه کامل… هند تعداد بسیار کمی از این افراد و نگاه کنیم که با تحسین. ما در حال تلاش برای درک آنچه در آن است که متفاوت است در هند به آنچه اتفاق افتاده در استرالیا سعی کنید برای دیدن اگر وجود دارد چیزهایی که ما می توانند یاد بگیرند از هند است.

SHUBHAJIT روی: در چهار سال در هند, شما چه تعداد در میان بزرگترین دستاوردها و شده است وجود دارد یک نقطه کم?

آن را بسیار دشوار است برای من به نقطه را به یک دستاورد است اما من می خواهم بگویم به طور کلی تغییر گام در ارتباط بوده است این دستاورد بزرگ… من دستاوردها بوده است نه فقط در مورد هند بلکه در استرالیا. استرالیا نیز آغاز شده است به هند بسیار جدی به عنوان یک شریک. و این واقعیت است که آن را متقابل شده است یک دستاورد فوق العاده.

برای من RCEP شده است در ناامیدی. من حفظ امید که هند تجدید نظر کند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im