Dearness کمک هزینه بهره: متحده که به دنبال دولت مرکزی را دا افزایش تعلیق

dearness allowance 7th pay commission latest news today on da hike for state government employeesبررسی آخرین جزئیات در Dearness کمک هزینه 7th پرداخت کمیسیون آخرین اخبار و امروز در دا پیاده روی دولت برای کارمندان دولت.

Dearness کمک هزینه پیاده روی یخ آخرین اخبار: همانطور که انتظار می رود برخی از کشورها شروع کرده اند اعلام DA پیاده روی یخ برای کارکنان خود را فقط مانند دولت مرکزی هفته گذشته انجام داد. در حالی که مرکز تصمیم آمد و از پنج شنبه در اوتار پرادش دولت در روز شنبه صادر شده, حکم به تعلیق تازه DA افزایش داده شده به کارمندان دولت و معلمان و بازنشستگان با در نظر گرفتن کاهش درآمد دولت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

طبق رسمی منظور از تا دولت DA کمک هزینه افزایش خواهد بود به حالت تعلیق در بین ماه های ژانویه 2020 و ژوئن 2021. این تصمیم تاثیر بیش از 16 لاخ, Uttar Pradesh کارکنان دولت و افسران حدود 3 لاخ معلمان و 12 لاخ بازنشسته. اما دا ادامه خواهد داد به پرداخت در نرخ تعیین شده در جولای 1, 2019.

اخبار مرتبط

جدا از دا تا دولت نیز به حالت تعلیق شش دیگر کمک هزینه تا 31 مارس سال 2021. این شهرستان کمک هزینه جبرانی; دبیرخانه کمک هزینه; ویژه پرداخت برای مقامات پلیس در این جنایت شعبه, CB-CID اقتصادی جرم بال هوشیاری بخش ویژه و تحقیقات شعبه; کمک هزینه تحقیقات و طراحی کمک هزینه برای افسران و کارکنان بخش خدمات عمومی (PWD); و من&P کمک هزینه پرداخت می شود به آبیاری افسران و کارکنان IE گزارش شده است.

دا یخ در ماهاراشترا?

پس از دولت مرکزی و, Uttar Pradesh, دولت گزارش شده از ماهاراشترا دولت است و همچنین رفتن به مسدود Dearness افزایش کمک هزینه برای کارکنان خود را. با این حال یک مقام رسمی اطلاع رسانی در این زمینه است که هنوز به بیرون می آیند. ماهاراشترا بدترین متاثر از دولت توسط Coronavirus با بیش از 7000 موارد تا به امروز.

در روز پنج شنبه هفته گذشته دولت مرکزی اعلام کرده بود تصمیم به توقف dearness کمک هزینه (دا) افزایش برای دولت مرکزی کارکنان و dearness امداد (DR) برای دولت مرکزی بازنشستگان برای دوره بین ماه های ژانویه 2020 و جولای 2021.

چند دولت ها در سراسر کشور در حال برنامه ریزی اقدامات کاهش هزینه به جزر و مد بیش از Coronavirus بحران است. تعداد کل Coronavirus موارد در کشور رسیده است در نزدیکی 28,000 امروز در حالی که بیش از 800 COVID-19 بیماران فوت کرده اند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *