د Blasio را تهدید می کند به طور دائم نزدیک مکان های عبادت است که مقاومت در برابر خاموش کردن سفارش

New شهردار شهر نیویورک, بیل د Blasio هشدار داد رهبران مذهبی که خود را به مکان های عبادت می تواند تعطیل دائم اگر آنها به دنبال این شهرستان را به منظور توقف خدمات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تعداد کمی از گروههای مذهبی خاص کلیساها و خاص کنیسه هستند که متاسفانه عدم توجه به این راهنمایی حتی اگر آن را بسیار گسترده” نیویورک از حزب دموکرات گفت: روز شنبه در نشست خبری روزانه.

“من می خواهم برای گفتن به همه کسانی که در حال آماده سازی برای پتانسیل مذهبی خدمات این آخر هفته: اگر شما رفتن به کنیسه های خود را اگر شما رفتن به کلیسا خود را و تلاش برای نگه داشتن خدمات پس از داشتن گفته شده است به طوری که اغلب نه برای ما اجرای عوامل انتخاب خواهد شد اما به تعطیل کردن این سرویس,” او اضافه شده است.

د Blasio گفت که ادامه مقاومت در برابر مقامات به خدمات مذهبی می تواند به معنای دائم خاموش کردن.

“اگر آن اتفاق نمی افتد آنها را به اقدام اضافی به نقطه جریمه و به طور بالقوه بسته شدن ساختمان به طور دائم,” او گفت:.

شهردار صادر stay-در-خانه هدایت این ماه که شامل جریمه و مجازات برای هر کسی که در noncompliance. همه غیر ضروری کسب و کار تعطیل شده اند در این شهر است.

شهر نیویورک شده است کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده است. تا کنون بیش از 33 ، 000 نفر را تایید کرده اند موارد در این شهرستان با حدود 700 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im