د Blasio آماده انتشار نیویورک شهرستان زندانیان “آسیب پذیر” به کروناویروس

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او قصد دارد برای آزادی زندانیان در این شهرستان که “آسیب پذیر” به پیمانکاری coronavirus.

“در 48 ساعت آینده ما را شناسایی هر یک از زندانیان که نیاز به بیرون آورده شود چون هر کدام از سلامت خود شرایط — در صورتی که هر گونه شرایط موجود ، — و یا به دلیل اتهامات جزئی بودند و ما فکر می کنم آن را مناسب برای آنها را در این زمینه” د Blasio گفت: در WCBS رادیویی جمعه.

“که گفت: ما هنوز هم نیاز ما سیستم عدالت کیفری به عملکرد” او اضافه شده است.

لس آنجلس و اوهایو در حال حاضر شروع به آزاد کردن زندانیان میان coronavirus بحران و هیئت مدیره از اصلاحات که نظارت بر زندانها گفت: شهر نیویورک باید هیچ تفاوتی ندارد.

“شهر باید شروع این روند در حال حاضر” بانک مرکزی کانادا در بیانیه ای گفت شنبه. “شهر زندان باید چالش های خاص برای جلوگیری از انتقال بیماری در یک روز عادی و حتی بیشتر از آن در طول یک بحران بهداشت عمومی.”

اصلاح مامور و یک زندانی در این شهر سیستم زندان باید هر دو تست مثبت است. ایالت نیویورک دچار مجموع 20 تأييد مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

د Blasio هشدار داد شب چهارشنبه که تعدادی از coronavirus موارد نگه می دارد پریدن در اپل بزرگ است.

“دیروز ما شاهد یک پرش از 100 مورد. امروز ما شاهد یک پرش از صدها موارد تقریبا دو برابر یک شبه بیش از 1800 در حال حاضر هل دادن 2,000 موارد فقط در این شهر و در این رای آن را فقط رفتن به نگه داشتن در حال افزایش است,” او گفت: سی ان ان اندرسون کوپر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>