د Blasio دعوا فرماندار نیویورک برای پناهگاه در محل سفارش

New شهردار شهر نیویورک, بیل د Blasio است فشار برای یک “پناهگاه در محل” سفارش با وجود رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: او را تایید نمی کند یکی است.

در یک بعد از ظهر چهارشنبه در مصاحبه با یک ایستگاه تلویزیون محلی de Blasio کرد و گفت: “بسیار خوب مکالمه” با کومو یک ساعت زودتر. شهردار گفت که او فشار برای اقدامات مشابه به کسانی که در سان فرانسیسکو اجرا در این هفته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“آن را تعطیل شهر” د Blasio گفت: با توجه به CNBC. او اشاره کرد که تونل ها و پل ها را نمی شود تعطیل اگر یک پناهگاه در محل سفارش بود به اجرا در آمد.

در اوایل روز چهارشنبه کومو رد چشم انداز چنین نظم و گفت: قدرت خود را به عنوان فرماندار خواهد ابطال هر جهت که می تواند از سطح شهری.

“است که قصد ندارم به اتفاق می افتد پناهگاه در محل برای شهر نیویورک” کومو ” در “روزانه” پادکست توسط نیویورک تایمز. “برای هر شهر یا شهرستان را یک اقدام اضطراری دولت برای تصویب آن است. و من نه آن را تایید پناهگاه در محل.”

شهر نیویورک شاهد یک انفجار در COVID-19 موارد با اعداد در شهرستان صعودی تقریبا به 1,900 که از بعد از ظهر چهارشنبه.

شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو اعلام پناهگاه در محل سیاست روز دوشنبه. هدایت مستلزم آن است که مردم باید باقی می ماند در داخل خانه های خود و تنها ترک به ورزش خرید مواد غذایی و یا انتخاب کنید تا لوازم پزشکی.

در ایالات متحده وجود داشته است حداقل 7,324 موارد از coronavirus 17 بهبود و 115 مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>