DCGI تصویب کارآزمایی بالینی نقاهت پلاسما درمانی در Covid-19 بيمار

هندی, داروی تنظیم کننده دارو کنترل کلی از هند(DCGI) تایید کارآزمایی بالینی پیشنهاد برای نقاهت پلاسما درمانی فرستاده شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در آوریل 17.

DCGI داده است nod به صورت کارآزمایی بالینی با استفاده از پلاسما از بهبود رمان coronavirus (Covid-19) افراد به خون در بیماران مبتلا به بیمار برای درک این که آیا این می تواند یک درمان بالقوه برای این بیماری همه گیر.

بهبود افراد تولید آنتی بادی است که در حال حاضر در حال hypothesised مفید حفاظت در برابر ویروس برای بیمار افرادی که دریافت آنتی بادی مملو از پلاسما از کسانی که بهبود یافته اند.

محاکمه

محاکمه خواهد شد که ثبت نام 226 Covid-19 بيمار در گروه مداخله که دریافت پلاسما از انتقال خون و 226 Covid-19 بيمار در گروه کنترل که نمی خواهد دریافت درمان. DCGI اعلام کرده است که این خواهد بود که فاز دوم, باز, برچسب, کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما به حد COVID-19 همراه با عوارض متوسط بیماری است.

این به این معنی است که دادگاه تایید شده است تنها در آن دسته از بیماران که متوسط بیماری همانطور که از در حال حاضر.

محاکمه پروتکل تایید شده توسط DCGI متحده که پلاسما جمع آوری خواهد شد از بهبود افراد اگر آنها واجد شرایط برای اهدای خون پس از 28 روز از علامت-دوره رایگان. بهبود افراد را تشویق به بازدید از اصلی بانک خون برای اهدای خون خود آن را می گوید.

حضور IGG و IGM آنتی بادی تولید شده علیه COVID19 مورد بررسی قرار خواهد گرفت در دهنده نمونه تست سريع. پلاسما خواهد بود استخراج شده از خون کامل. موفق پلاسما اهدا کنندگان آنها خواسته می تواند برای اهدای بارها و بارها اما نه بیش از 1000 میلی لیتر پلاسما جمع آوری می شود از یک اهدا کننده در یک ماه DCGI گفته است.

“گفت: محاکمه شده است از طریق بررسی این موضوع کمیته متخصص (SEC) در آن جلسه برگزار شده در مارس 13 در تسریع روند تصویب در نور از زمان غالب وضعیت COVID19” اعلام دارو کنترل کلی از هند VG Somani.

پلاسما درمانی

کرالا, دهلی نو, Tamil Nadu و ماهاراشترا نشان داده اند علاقه ای به تلاش این درمان است.

 

ایالات متحده غذا و داروی آمریکا FDA) به تازگی تایید پلاسما درمانی از بیماران بهبود از COVID19 برای درمان شدید و یا تهدید کننده زندگی COVID19 عفونت.

DCGI نیز گفت: در این کارآزمایی بالینی پروتکل در حالی که بررسی شواهد علمی برای درمان, که در آن ما پنج بدحال COVID-19 بيمار مبتلا به بیماری حاد تنفسی سندرم بودند تحت درمان با نقاهت پلاسما حاوی آنتی بادی خنثی سازی. “تزریق پلاسمای شد و به دنبال آن بهبود در وضعيت بالينی در تمام پنج بیماران با مرگ و میر و مطالعه گزارش داد که سه نفر بودند مرخص شد در حالی که دو همچنان پایدار در تهویه مکانیکی. در یک مورد دیگر چهار نفر از جمله یک زن باردار در آن دیده می شد که هر چهار بهبود در نهایت” آن را اعلام کرد.

 

“در یکی دیگر از مطالعه امکان سنجی از نقاهت پلاسما درمانی 10 به شدت بیمار بيماران نيازمند خون با 200 میلی لیتر نقاهت پلاسما. آن را به خوبی تحمل می شود با افزایش قابل توجهی در خنثی سازی آنتی بادی و ناپدید شدن نمودار سطح ویروس در 7 روز. علائم بالینی به سرعت در حال بهبود در 3 روز” است.

 

DCGI شده است که از لحاظ تاریخی این روش درمانی استفاده شده است در بیماری فلج اطفال سرخک ، اوریون و آنفلوانزا قبل از واکسن در دسترس بودند. آن ثبت شده است به عنوان اوایل به عنوان سال 1918 در 1703 بیماران در طول آنفلوانزای H1N1 یا آنفلوآنزای اسپانیایی. در ابولا هر چند این درمان نشان نداد سود 84 بيماران نيازمند خون با پلاسما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im