DC مقامات خشم coronavirus امداد بسته به $750 متر بیشتر به کشورهای

واشنگتن ممکن است از یک جمعیت بزرگتر از وایومینگ کهنه به 68 مایل مربع اما پایتخت کشور دریافت کمتر از نصف مقدار کمک در coronavirus امداد بسته است.

چند رهبران محلی تاسف این واقعیت است که اقتصادی امداد لایحه ساخت راه خود را از طریق کنگره اختصاص تنها 500 میلیون دلار به این شهر در حالی که هر دولتی می شود حداقل $1.25 میلیارد دلار تفاوت از $750 میلیون.

سی رئیس شورای فیل مندلسون مطرح با رهبر اقلیت سنا چاک شومر در اوایل این هفته. “این بی وجدانی خواهد بود به ارائه این منطقه می پردازد که بیشتر در مالیات فدرال سرانه با حداقل مقدار امداد بودجه سرانه هر دولت” او در نامه ای نوشت.

سنا به اتفاق آرا رای به تصویب یک تاریخی $2 تریلیون اقتصادی بسته امداد اواخر روز چهارشنبه و خانه است که انتظار می رود به آن را تا روز جمعه.

سی شهردار موریل Bowser خود در موافقت با مندلسون خواستار 500 میلیون دلار تخصیص “ظالمانه” و “شرم آور است.” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه او پیوست مندلسون که گفت: “ما امیدواریم که کنگره را اصلاح این کمبود. چرا که این مردم تاثیر می گذارد. این است که به سادگی یک استقلال موضوع است. ما در حال دیدن مردم رنج می برند.”

بودجه تخصیص می دهد هر دی سی اقامت حدود 700 $در حالی که مردم در کشورهای با اندازه کوچکتر جمعیت مانند وایومینگ و ورمونت را دریافت $2,000.

سی دادستان کل کارل رکین پیوست 39 دو حزبی دولت به طور کلی وکیل خواهان بودجه بیشتر برای منطقه است.

“در واقع به عنوان پرجمعیت شهری مرکز منطقه منحصر به فرد در معرض خطر گسترش ویروس است و در حال حاضر تجربه اقتصادی قابل توجهی دست دادن با توجه به در حال انجام اضطراری برای بهداشت عمومی. منطقه گردشگری مهمان نوازی و رستوران صنایع همراه با آن در سطح جهانی کالج ها و دانشگاه ها در حال حاضر رنج می برند به عنوان کسب و کارهای کوچک در سراسر منطقه” راسین گفت.

سناتور. کریس ون Hollen یک مریلند دموکرات سرزنش جمهوری خواهان برای عدم کمک های مالی به این منطقه در طول یک طبقه سنا که در آن او ادعا کرد که جمهوری خواهان خواستار واشنگتن دریافت کوچکتر امداد بسته است.

“مطمئنا در 2 تریلیون دلار در کمک های اضطراری ما می توانیم حق مردم منطقه کلمبیا. اما پاسخ من بود نه یک اشتباه” ون Hollen گفت. “جمهوری خواه مذاکره کنندگان اصرار بر shortchanging ساکنان که پرداخت مالیات بیشتر از مردم در 22 متحده است. شرم آور است.”

Bowser خود به نام شکاف بودجه هنوز دلیل دیگری برای فشار برای سی استقلال.

“هر دولتی که دارای دو سناتور درمان شد دقیقا همان راه” Bowser خود گفت. “همین دلیل است که ما را تحت فشار قرار دادند تا سخت را برای استقلال,” او گفت:.

واشنگتن 267 موارد از coronavirus از جمله سه مرگ و میر. وایومینگ است 55 مورد و بدون مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>