DC شهردار می گوید تهمت توییتهایی بر جورج فلوید تظاهرات ‘گوش دادن به segregationist گذشته کشور ما’

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در زمان یک چاقو در رئیس جمهور تهمت توييتها مربوط به ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

“رئیس جمهور مسئولیت برای کمک به آرام کردن ملت” Bowser خود گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات. “او می تواند شروع به ارسال از تفرقه توییتهایی که به معنای گوش دادن به segregationist گذشته کشور ما و او می تواند شروع به انجام آن در حال حاضر. ما قطعا می خواهیم او را به انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک رگبار گلوله توییتهایی بیش از آخر هفته مربوط به فلوید و تظاهرات در سراسر این کشور که به دنبال مرگ او هفته گذشته است. او لعنتی رهبری محلی در مینیاپولیس برای عدم توانایی خود را برای کنترل این وضعیت تهدید به ارسال در گارد ملی برای کمک به.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به برخی از معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و متهم به کسانی که با غارت و تخریب پرداخت جناح چپ بازیگران و یا اعضای antifa. او افزود: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک نقل قول از بحث میامی رئیس پلیس والتر Headley در 1960s. توییتر قرار دادن یک هشدار بر روی صدای جیر جیر متهم جمهور تجلیل کردند.

Bowser خود گفت: در حالی که او مخالف با راه برخی از اعتراضات spiraled او را درک سرخوردگی.

“ما باید سیستماتیک مسائل در کشور ما به آدرس” Bowser خود گفت. “این رفتن به ما را در هر سطح فدرال و محلی است. آن را به جامعه و دولت برای التیام درد نکنه که مردم احساس هستند. بنابراین چه چیزی شما را در شهرستانها در سراسر کشور ما آنچه که ما شب گذشته دیدم افرادی که عصبانی هستند و افرادی که در حال صدمه زدن و برخی از انجام آن را در راه است که مفید به ما شود اما ما هنوز باید اذعان کرد که صدمه دیده است و خشم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>