Dakshina کانادا اجازه می دهد تا بیماران از کسرگد با محدودیت های خاصی

این Dakshina کانادا دولت منطقه موافقت کرده است اجازه می دهد تا حرکت بیماران از کسرگد به Mangaluru برای درمان پزشکی با شرایط خاص.

این شرح است اختیار, فوری, ویژه نظری دادخواست و حکم دادخواست توسط دیوان عالی کشور پس از رئیس دبیر کارناتاکا و کرالا توافق به یک پروتکل برای تسهیل حرکت از بیماران برای درمان های پزشکی از طریق اینتر-مرز دولتی در Talapadi در Mangaluru taluk.

این Dakshina کانادا دولت منطقه برگزار شد جلسه با Mangaluru فصل IMA (هندی انجمن پزشکی) در روز سه شنبه به بیرون آمدن با یک پروتکل در حرکت بیماران از کرالا.

در این جلسه تصمیم گرفته است که موارد اضطراری و حوادث موارد اجازه خواهد داشت به Mangaluru تنها در دولت آمبولانس.

دولت سلامت افسر در کسرگد به گواهی است که بیمار رایگان است Covid-19 و کسرگد ندارد مورد نیاز مرکز پزشکی برای درمان بیمار نگران است.

آمبولانس به ارمغان می آورد که بیمار باید sanitised با توجه به پروتکل های تعیین شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

دولت های منطقه موظف است که تنها یک اپراتور غیر از راننده آمبولانس و امدادگر می تواند همراه بیمار است. این Dakshina کانادا منطقه دولت مستقر و یک تیم از مقامات بهداشت در Talapadi مرز برای نظارت بر حرکت آمبولانس.

کسرگد یکی از نقاط مهم از Covid-19 در کشور است. این بولتن روزانه از کرالا برای جمعه قرار داده و تعداد موارد مثبت در 263 در کرالا است. این شامل 131 موارد مثبت در کسرگد منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de