روزانه موارد عبور از 1000 علامت در Telangana

Telangana گزارش شده 1,087 جدید Covid-19 موارد مثبت در شنبه بالاترین برای یک روز از زمانی که اولین مورد گزارش شده در ماه مارس است.

تعداد کل موارد نصب شده به 13,436 با 243 بيمار تسلیم شدن به این ویروس و 8,265 بیماران تحت درمان در دولت و بیمارستان های خصوصی. این Hyderabad منطقه همچنان ادامه دارد به گزارش بسیار بالا تعداد موارد مثبت با 888 نفر تست مثبت برای عفونت است.

در روز شنبه شش نفر کشته و 162 نفر مرخص شدهاند.

دولت شروع به گزارش تعداد بسیار زیادی از موارد از ژوئن 16, هنگامی که آن را افزایش روزانه آزمون به حدود 3000 از ناچیز 300-500 تا پس از آن. توسط شنبه تعداد کل آزمون ها بالا رفت و به 79,231 موارد است.

میزان بالایی از عفونت

چه نگرانی شهروندان است و میزان عفونت است. از 3,923 نمونه هایی که مورد آزمایش قرار گرفتند در شنبه 1,087 شد تست مثبت, نشان می دهد که هر یکی در میان چهار نفر مثبت است.

دولت این اعلام کرده بود دو روز توقف به مجموعه ای از نمونه ها در اردوگاه های خاص با استناد به شمع بزرگ از نمونه های در حال انتظار برای آزمایش در آزمایشگاه.

در همین حال دولت خواسته است تا خصوصی تشخیصی آزمایشگاه به منظور بهبود روش ها و با کیفیت از آزمایشات است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *