Dabur, Nifty 50 valuation, FY20 earnings, Yes Bank, Nifty50, Indiabulls Housing Finance, HPCL, Nestle Indiaشاخص روش شامل معیارهای چندگانه مانند نقدینگی معاملات فرکانس و شناور تنظیم بازار-کلاه در میان دیگران برای یک سهام را شامل می شود در شاخص است.

در حال حاضر کشیده ارزیابی Nifty50 می تواند به افزایش بیشتر به عنوان Dabur جایگزین بله بانک در آینده شاخص ترکیبات’ تغییر در مارس 27, 2020. Dabur هند معاملات در قیمت-درآمد (PE) متعدد از 46 بار آن برآورد FY20 درآمد در حالی که بله بانک دستورات PE از 14x است که کمتر از یک سوم از پیشنهاد عضو جدید.

بر این اساس به طور متوسط شش ماه آزاد شناور بازار capitalisation, Dabur Godrej مصرف کننده (GCPL) و Shree سیمان باید حاشیه تفاوت هر چند Dabur رتبه بالاترین و Shree سیمان کمترین. از این رو Dabur است به احتمال زیاد به جای بله بانک در آینده NIFTY50 ترمیم ICICI اوراق بهادار نوشت: در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید.

اخبار مرتبط

اگر Dabur هند می شود یک محل در Nifty50 خواهد بود که سوم متوالی مصرف کننده سهام علاوه بر این پس از 2019 به گسترده تر شاخص. قبلا نستله هند و Britannia صنایع بودند القاء به شاخص های جایگزین Indiabulls مالی مسکن و HPCL بود.

“در یک FY20 PE اساس NIFTY50 است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به گران قیمت از 17x به 17.07 x به عنوان به احتمال زیاد شرکت کننده جدید خیلی بالاتر FY20 PE نسبت به احتمال خروج از سهام” کارگزاری گفت. کارگزاری انتظار Nifty50 ETF و صندوق شاخص های مرتبط با خرید به میزان 520 تومان کرور روپیه در ورودی انبار است که 1.8 درصد از شناور آزاد, بازار کلاه Dabur هند است. فروش در بله سهام بانک انتظار می رود که در Rs 160 کرور. در روز پنج شنبه آزاد شناور بازار کلاه Dabur هند بود در Rs 28,819 هسته ای در NSE در برابر Rs 8,554 کرور برای بله بانک.

شاخص روش شامل معیارهای چندگانه مانند نقدینگی معاملات فرکانس و شناور تنظیم بازار-کلاه در میان دیگران برای یک سهام را شامل می شود در شاخص است. واجد شرایط اوراق بهادار نیاز به بخشی از Nifty100 شاخص و باید در دسترس برای مشتق تجارت در NSE. به عنوان یک نتیجه, بالاتر شناور آزاد سهام مانند HDFC Life و SBI زندگی فاقد شرایط لازم هستند به عنوان آنها در حال معامله در NSE s F&O بخش.

Edelweiss اوراق بهادار در اوایل توجه داشته باشید گفت: “فرض کنید نه SBI زندگی و HDFC Life گنجانده شده در F&O بخش و نه بسیار خوب گنجاندن معیارهای واجد شرایط بودن تجدید نظر شده و سپس بعدی بهترین نامزد است که متناسب با این لایحه برای گنجاندن در جذاب است یا Shree سیمان یا Dabur (جایگزین بله بانک).”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de