Mistry, whose family owns 18.37 per cent stake in Tata Sons, has filed a cross appeal in the court.میستری که خانواده صاحب 18.37 درصد سهام در, تاتا و پسران است ثبت یک صلیب درخواست تجدید نظر در دادگاه.

کمتر از یک ماه پس از دادگاه عالی ماند سفارش احیا او را به عنوان تاتا و پسران رئیس سیروس میستری منتقل شده است دادگاه راس دنبال حذف بسیاری از ناهنجاری ها در این NCLAT سفارش کرد و گفت خانواده اش سزاوار تر رهایی از دادگاه.

میستری که خانواده صاحب 18.37 درصد سهام در, تاتا و پسران است ثبت یک صلیب درخواست تجدید نظر در دادگاه.

اخبار مرتبط

به طور کلی یک صلیب اشاره به درخواست تجدید نظر درخواست تجدید نظر در برابر جنبه های خاصی از قضاوت.

در ژانویه 25, سه قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری Arvind Bobde ماند شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) سفارش مورخ 18 دسامبر جایی میستری ابقاء شد به عنوان تاتا و پسران رئیس. اقامت در آمد یک درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط Tata Group.

در این طومار میستری توصیف کرده است این گروه در رابطه با تاتا به عنوان “یک شبه همکاری روابط فهرست بیش از 60 سال برگزاری 18.37 درصد در سهام سرمایه تاتا و پسران و که سهام در حال حاضر به ارزش بیش از Rs 1.5 لاخ کرور”.

با توجه به این طومار که دیده شده است توسط PTI این میستری اردوگاه به دنبال راه حل برای بسیاری از ناهنجاری ها در این NCLAT منظور از جمله در مورد نگاه به اتهام سرکوب اقلیت سهامداران و همچنین تبدیل تاتا و پسران به یک شرکت خصوصی محدود به عنوان یک پست-عملی حرکت می کند.

این تبدیل اتفاق پس از میستری برداشته شد به عنوان رئیس در اکتبر 24, 2016.

به عنوان در هر درخواست ثبت در فوریه 14, دادگاه دستور به وضوح و صراحت در بر داشت مخاطره اندازد رفتار تاتا و پسران, اما موفق به ارائه برخی از مهم برجسته است که باید برای پایان دادن به ظالمانه رفتار اکثریت سهام.

برقراری میستری به عنوان رئیس NCLAT نیز نامیده عمل ثبت شرکت ها اجازه می دهد تا تبدیل تاتا و پسران به یک شرکت خصوصی محدود غیر قانونی است.

پس از دادگاه حکم میستری گفته بود که او علاقه مند بود در هر مقام اجرایی در تاتا اما می خواهد تنها به رعایت حاکمیت شرکتی هنجارها و همچنین محافظت از خانواده خود را سرمایه گذاری در تاتا.

45-صفحه درخواست ثبت قبل از دیوان عالی کشور در 14 فوریه گفت: دادگاه پس از بررسی حجیم سوابق به وضوح یافت مخاطره اندازد رفتار تاتا و پسران.

اما دادگاه “به اشتباه در اعطای حیاتی نقش برجسته از جمله متناسب نمایندگی در هیئت مدیره تاتا و پسران و برجسته کردن برخی از مقررات در اساسنامه که ابزار سرکوب که فعال مخاطره اندازد انجام توسط اکثریت سهامداران ،

در این طومار همچنین معتقد است که دادگاه به اشتباه گفت: باید از این قدرت برای تغییر اساسنامه حتی اگر آن را تا به حال به درستی ثبت شده است که رابطه بین تاتا و میستری خانواده در طبیعت از یک “شبه مشارکت”.

این درخواست برای حذف امن از برخی مقررات خاص در اساسنامه (AoA) تاتا و پسران به وضوح مجاز توسط مقررات ویژه برخورد با ظلم و ستم از سهامداران اقلیت تحت شرکت قانون است.

بیشتر میستری به دنبال متناسب نمایندگی در هیئت مدیره تاتا و پسران به اطمینان حاصل شود که منافع خود و سرمایه گذاری در حال حاضر به ارزش بیش از Rs 1 لاخ کرور محافظت در آینده است.

در حالی که آشکار سوء استفاده از قدرت و انجام فاقد probity شده است به صراحت یافت می شود توسط NCLAT در حذف میستری خود بازگشت بود و نه به دنبال این درخواست گفت.

“به جای اینکه به دنبال به وضوح مداخله در قالب حذف مقررات در اساسنامه است که اندازه گیری به طور خاص برای ارائه در بخش 242 از قانون شرکت های سال 2013” آن اشاره کرد.

1920s به 154 سال Shapoorji Pallonji میستری شده است افزایش مالکیت آن در تاتا و در حال حاضر صاحب 18.37 درصد سهام.

دست نوشته نامه از راتان تاتا به Pallonji میستری هم متصل شده همراه با دادخواست.

در نامه نوشته شده به Pallonji میستری در تاریخ 27 مارس 1991 — دو روز پس از مصرف بیش از تاتا به عنوان پسر رئیس — تاتا گفت که او هرگز به او صدمه دیده و یا خانواده خود را.

“… ما توافق مشترک و متقابل ایمان را پرورش واقعی و رابطه پایدار و بدون هر گونه سوء تفاهم و در بهترین مورد علاقه تاتا و پسران به عنوان یک شرکت” نامه است.

“ما ایستاده و با هم نیز یک ماده از قدرت… اجازه بدهید تکرار کنم که من هرگز کاری را آگاهانه به شما صدمه دیده و یا خانواده خود را…” به آن اضافه شده است.

PTI دیده است یک کپی از این نامه است.

به عنوان بزرگترین اقلیت سهامداران در تاتا و پسران است که به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار آمریکا امروز Pallonji میستری و فرزندان شاپور و کورش به عنوان مدیران از 20 تاتا شرکت های گروه. Pallonji میستری بود در هیئت مدیره تاتا و پسران از ژوئن 1980 تا 2004.

سیروس میستری شد یک مدیر در تاتا و پسران در ماه اوت 2006 کارگردانی او برگزار شد تا او برداشته شد و در مارس 2017.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im