سینتیا Lummis تنها زن عضو حزب محافظه کار خانه آزادی حزبی است که به دنبال بازگشت به کنگره به عنوان سناتور به نمایندگی از وایومینگ برای تضمین آینده برای سوخت های فسیلی است.

“یک معامله بزرگ از علاقه من در بازگشت به واشنگتن است که بر اساس سختی آب و هوا است که انرژی ما در بخش چهره” گفت: Lummis و 65 که کنگره در سال 2017 پس از هشت سال به عنوان وایومینگ نماینده انحصاری در خانه.

Lummis قرار است به استفاده از دولت اول انتخابات سال سنا خالی از سال 1995 در یک دولت است که فرستاده است نه یک دموکرات به سنا از سال 1970.

وایومینگ دولت با کمترین جمعیت است که این کشور بزرگترین زغال سنگ تولید کننده به لطف پودر حوضه رودخانه و یکی از برترین تولید کنندگان نفت و گاز است.

سوخت های فسیلی هستند که دولت را موتور بالای آن بخش اقتصادی کمک به صندوق دولت و بودجه های محلی. در حال حاضر که وضعیت در معرض خطر به دلیل رقابت از تمیز کننده جایگزین و یک اجماع سیاسی در مورد نیاز به آدرس تغییر آب و هوا.

“تغییرات در انرژی اقتصاد شده اند بسیار قابل توجهی بسیار به سرعت” Lummis گفت: در مصاحبه با واشنگتن آزما.

وایومینگ رنج می برد از کاهش تولید زغال سنگ. زغال سنگ کارخانه بسته شدن شتاب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به بی امان رقابت ارزان تر از گاز است که ساطع می کند به عنوان نیمی از مقدار کربن به عنوان زغال سنگ و انرژی های تجدیدپذیر.

مانند اکثر نقاط کشور وایومینگ است که تنوع آن ترکیب انرژی شامل تمیز کننده منابع. دولت برخی از مهمترین فرصت های قابل توجهی برای بهره برداری از انرژی باد در کشور به لطف کوهستانی روستایی, زمین است.

Lummis سابق گاو گله دار و وکیل به ارزش 14 میلیون دلار گفت: او “در هیئت مدیره” با تغییر رخ داده در میان بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره است. آنها اذعان دارند که تغییر آب و هوا یک مشکل است که دولت باید آدرس ترویج بخش خصوصی نوآوری در فن آوری.

اما Lummis نیز هم تراز با همکارانش در نظر گرفتن استثنا به دموکرات ها که می گویند این مسئله یک “بحران” است که نیاز فوری به اقدام تهاجمی.

“کسانی که می گویند تغییر آب و هوا یک تهدید وجودی کاملا اشتباه” Lummis گفت. “ما هم به این آدرس. ما باید آدرس آن است.”

او همچنین اصرار داشت که سوخت فسیلی استفاده نمی کند و نیاز به کاهش به آدرس تغییر آب و هوا به اندازه کافی به یک دیدگاه مشترک توسط بسیاری از جمهوری خواهان است که در تقابل با آنچه که آب و هوا دانشمندان توصیه می کنند.

“شما آن را انجام دهید بدون کاهش سوخت های فسیلی استفاده از طریق گرفتن تولید گازهای گلخانه ای” Lummis گفت. “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای برای هر یک از این اما زمان به نفع ما است.”

Lummis گفت: دولت فدرال باید به تقویت استفاده از فن آوری است که می تواند جذب کربن از زغال سنگ و گاز گیاهان گزاره گران قیمت با ارائه اعتبار مالیاتی برای توسعه دهندگان.

زغال سنگ شغل نمی بازگشت به اوج خود او اذعان دارد و آنها نمی خواهد همان نگاه.

“من نمی دانم که یک فرد تنها در زغال سنگ کشور است که فکر می کند آن را به بازگشت به سطح تولید از گذشته” Lummis گفت. “مردم در وایومینگ در حال باز به یک آینده جدید برای زغال سنگ. ما در حال کار برای درک آنچه طبیعی جدید در حال رفتن به در زغال سنگ کشور است.”

Lummis گفت که او می بیند آینده ای روشن برای توسعه محصولات از زغال سنگ مانند مسکونی کف سازی اطلاعات عمومی و مصالح ساختمانی و با استفاده از دستگیر کربن از نیروگاه های زغال سنگ برای تولید بیشتر نفت است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که به عنوان بسیاری به عنوان استخراج از معادن زغال سنگ شغل که حذف شده از زغال سنگ موجود در سایر بخش های انرژی و اقتصاد” Lummis گفت.

Lummis متفاوت با بسیاری از جمهوری خواهان کنگره در حداقل یکی از راه های. او دوست نداشتن انرژی باد و توربین های بزرگ است که تولید آن عمدتا به دلایل زیبایی.

“انرژی باد در دولت مثل من ایجاد اختلالات به ما viewsheds,” Lummis گفت: توربین های مخل به گردشگری دولت است. “من یک مشکل با آن است. من خیلی بیشتر حمایت خورشیدی از باد.”

انرژی باد تولید می شود که عمدتا در ایالت های از جمله تگزاس, آیووا و خود را به منبع انرژی بسیاری از جمهوری خواهان حامیان مانند بهداشت ، چاک Grassley آیووا.

اما Lummis می خواهد به کشتن اعتبار مالیاتی برای وزش پروژه که به پایان این سال است.

پرسید: چه چیز دیگری او را نگاه به کاهش تولید گازهای گلخانه ای Lummis گفت: او در پشتیبانی از تلاش ها برای ایجاد ساختمان های با انرژی کارآمد و به بهبود خودرو بهره وری “در منطق.”

رئیس جمهور تهمت را تضعیف کرده است سخت سوخت با راندمان استانداردهای تعیین شده توسط دولت اوباما که محیط زیست گفت: مهم ترین سیاست آب و هوا تا کنون تصویب شده در ایالات متحده از حمل و نقل پیشرو منبع کربن تولید گازهای گلخانه ای.

با وجود وعده های خود تهمت نیز موفق به آوردن زغال سنگ شغل اما Lummis گفت Wyomingites گسل نیست او را برای آن.

“آنها در حداقل کمی نا امید در چگونه رئیس جمهور مورد بحث و بررسی آن به این دلیل که رییس جمهور در مطلق. او را نمی کند ظریف نظرات” Lummis گفت.

Lummis در حال اجرا است به تهمت چرا که او “بسیار محبوب” در وایومینگ و او هنوز هم چهره های اصلی در اوت. 18 هنگامی که او را به رقابت در شلوغ زمینه نه دیگر خواهان.

Lummis سنگین است مورد تایید و وقت بهداشت ، مایک Enzi که بازنشسته است و توسط جان Barrasso دولت دیگر نشسته سناتور که صندلی محیط زیست و آثار عمومی کمیته.

او همچنین دوستانه با مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع عضو موسس آزادی حزبی که تایید او هنگامی که او رقابت دو بار به تهمت را از داخل بخش.

Lummis از دست داده و هر دو بار به سابق مونتانا کنگره Ryan Zinke و سپس به دیوید برنارد بود که Zinke معاون.

Lummis گفت که او “عمیقا ناامید” به از دست دادن را به برنارد پس از مصاحبه برای بالا داخلی وزارت نقطه در ژانویه 2019. هنوز هم او بوده است “بسیار خوشحال” با دستور کار خود با اشاره به موفقیت خود را در عقب مقررات و انتصاب محافظه کارانه پرسنل.

او گفت که او با پشتیبانی از برنارد اخیر نامزدی ویلیام Pendley منجر به اداره مدیریت زمین با وجود سابقه ساخت بی اعتنا نظرات به تغییر آب و هوا و سیاه زندگی مهم جنبش است.

“او بسیار بحث برانگیز شکل” Lummis گفت. “من کاملا حمایت خود را از نامزدی.”

Prognosticators رای Lummis نژاد به عنوان “جمهوری خواه جامد” اما او پتانسیل دموکراتیک مخالفان او را به عنوان آسیب پذیر با این وجود و مخالفت با موضع خود در تغییر آب و هوا.

“تغییر آب و هوا یک تهدید وجودی” گفت: Nathan Wendt, یک کارشناس سیاست خارجی در یک شرکت مشاوره ای. او یکی از جوانترین نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات در 39 سال است. “در حالی که استفاده از زغال سنگ است ناپدید شدن ما نیاز به رهبرانی که به دنبال به آینده” Wendt گفت: واشنگتن آزما در یک ایمیل.

Yana لودویگ خود توصیف سوسیالیستی و سبز جدید مقابله حامی رقابت در وایومینگ دموکراتیک اولیه است و حتی مهم تر از Lummis.

“برای تداوم بخشیدن به این ایده که ما می توانیم ذخیره زغال سنگ و نفت در نهایت خواهد شد عمیقا آسیب رساندن به جوامع ما در وایومینگ و دیگر زمان سوخت های فسیلی متحده آن را به عنوان تاخیر ما دولت فدرال و دولت به طور جدی در نظر گرفتن نیاز برای انتقال,” لودویگ گفت: واشنگتن آزما در یک ایمیل. “اگر اولویت شما این است که با حفظ مشخصات خود را به جای حفظ سیاره ما ظرفیت برای حمایت از زندگی شما اشتباه اولویت” لودویگ اضافه شده مجبور Lummis را مخالفت با قدرت باد.

Lummis گفت که او نمی در نظر گرفتن نژاد برای اعطا. او شروع به مبارزه با چهره به چهره در همه وایومینگ 22 شهرستان یک ماه پیش پس از تخمگذار پایین در بدترین coronavirus.

“ما همیشه درمان این مقدماتی به عنوان رقابتی چون هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در سیاست” Lummis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی