تهدید سایبری در زمان شیوع کروناویروس

تحقیقات نشان می دهد افزایش در ایمیل مبتنی بر حملات سایبری در ایتالیا بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 است.

با جیانت ساران

دولت هند در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 منجر به کسب و کار مهم انجام دهند. سازمانها باید به دنبال به حداقل رساندن این را قادر می سازد از راه دور کار مقررات. فن آوری های مانند ویدئو کنفرانس, VPN solutions, ابر توانایی و غیره استفاده می شود به منظور تسهیل صاف تداوم کسب و کار. این می تواند با قرار دادن فشار اضافی بر روی داخلی cyber security تیم است.

اخبار مرتبط

آن است که به اندازه کافی چالش برانگیز برای امنیت سایبری تیم به طور مداوم به دفاع از یک سازمان شبکه از هکرها و مخرب خودی زمانی که نیروی کار در عمل از کنترل محل دفتر محیط زیست است. کار از خانه که در آن اکثریت کارکنان ممکن است از محافظت شخصی شبکه باز می شود تا سازمان به یک سطح کاملا متفاوت از تقلب و cybercrime خطرات.

این cybercriminal جامعه اجرا می شود یک کسب و کار جهانی است که نیاز به کمی به هیچ فیزیکی تعامل انسان. بنابراین در حالی که بسیاری از ما عامل خارج از محدوده آسایش ما با کار از راه دور cybercriminals به در یک موقعیت قدرتمند و آنها اهداف خود را دقیقا همان جایی که آنها می خواهند.

تحقیقات نشان می دهد افزایش در ایمیل مبتنی بر حملات سایبری در ایتالیا بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 این کشور که قرار بود از طریق یک سنبله در Covid-19 مربوط به موارد. تعدادی از این به نظر می رسد مربوط به Covid-19 اطلاعات اما بعدها یافت می شود یا فیشینگ ایمیل و یا کسانی که حاوی نرم افزارهای مخرب/ransomware.

هند در حال حاضر شاهد افزایش ایمیل های مربوط به Covid-19. بسیاری از این شامل فایل های پیوست در موسسه خیریه تحقیقات ، برخی از کسب و کار این ادعا به ارائه ملزومات به محل اقامت و یا تغییر مسیر به وب سایت لینک کلیک کنید.

متاسفانه با توجه به شرایط فعلی امکان چنین ایمیل هایی که باز کرد و از افراد تبدیل شدن به هدف از جرایم بالا است. تاثیر این می تواند بزرگ اگر این ایمیل ها را باز کرد در اتاق-ارائه لپ تاپ با حداقل امنیت اینترنت در حالی که متصل به شبکه. عفونت های مخرب می تواند به سرعت گسترش در سراسر دفتر شبکه. نشست آنلاین سیستم عامل تبدیل شده اند جدیدترین اهداف از مجرمان اینترنتی.

برخی از سازمان ها تا به حال به فوریت تهیه لپ تاپ برای فعال کردن کارکنان خود را به کار از راه دور. اکثر پیشرو تولید کنندگان لپ تاپ با امکانات در چین ناموفق بوده اند در ملاقات با افزایش تقاضا از لپ تاپ در کوتاه مدت متوجه چنین و در نتیجه افزایش فروش از مرمت لپ تاپ ها از فروشندگان محلی. چندین سازمان نیز مجاز کارکنان خود را به استفاده از دستگاه های شخصی خود برای دسترسی به دفتر شبکه. خطرات ناشی از نرم افزار های این سیستم استفاده—سیستم عامل آنتی ویروس و غیره—نیاز به کاهش.

سازمانها نیز نیاز به آدرس, آیا سرمایه گذاری کسب و کار برنامه های کاربردی از جمله برنامه های امنیتی مانند پیشگیری از دست دادن داده ها (DLP) را می توان نصب شده در حالی که مطابق با شرایط صدور مجوز و بدهی. وجود دارد می تواند موارد نقض و یا نشت حساس اطلاعات شرکت های ساکن در ماشین آلات است که امنیت سایبری تیم نمی تواند نظارت.

افزایش تمرکز بر تکرار از اطلاعات محرمانه بودن جرایم اجتماعی و مهندسی و استفاده قابل قبول از اداره دارایی می تواند کمک به شرکت ها از طریق این دوره است. شرکت نگه داشتن اطلاعات شخصی (PII) از مشتریان و کسانی که به شدت در معرض نقض داده باید در نظر تعامل با آژانس برای نظارت بر تمدید وب سایت برای هر شاخص از نقض.

بیش از هر چیز دیگری سازمانها باید هوشیار باشند و پاسخگو به جرائم سایبری و خطرات مرتبط. هیچ شرکت می خواهید به بیرون آمدن از بحران حاضر و بلافاصله پس از سقوط به دیگری.

(نویسنده این است که شریک شرکت Deloitte هند همكاري با Sachin Yadav و Archana Venkat مدیران شرکت Deloitte هند است. دیدگاه شخصی)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im