CWC حملات مرکز را از دست داده و همه گیر قیمت نفت مسئله مرز با چین

جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) برگزار شد روز سه شنبه از طریق ویدیو کنفرانس با حمله به مرکز در سه مسائل— مدیریت Covid-19 گیر پیاده روی در وظایف در محصولات نفتی در آن زمان یک بیماری همه گیر و دست زدن به این وضعیت در امتداد مرز چین.

به CWC گفت: در قطعنامه ای که پس از بیش از چهار ماه به این بیماری همه گیر از آن شگفت آور است که دولت نارندرا است پرده برداری از یک استراتژی منسجم در کاهش مرگ و میر, افزایش, تست, تماس, ردیابی و تامین اجتماعی فاصله و ایمنی برای جمعیت های آسیب پذیر. “وجود دارد هیچ در سراسر کشور اطلاعات موجود در تخت بیمارستان و هواکش و هیچ وضوح در آینده ظرفیت برنامه ریزی است. کاملا وجود دارد هیچ حس فوریت و یا معتبر برنامه ریزی برای گسترش ما را محاصره سلامت نیروی کار با quick استخدام جوان و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی. شهروندان ما نیاز به یک سلامت نیروی کار برای ارائه بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی و درمانی به طور موثر و به سرعت ،

 

در این وضعیت در لاداخ به CWC امیدوار است که نخست وزیر را رعایت وعده های خود را که قربانی از سربازان شجاع ما را نمی خواهد بیهوده است. “حزب کنگره باقی مانده است بصورتی پایدار و محکم متعهد به ایجاد یک قوی وحدت ملی برای دفاع از هند منافع ملی و شکست طرح نابکار و دستور کار چین” قطعنامه بخوانید.

به CWC یادآوری مرکز آن راج دارما. “هیچ دولت باید مالیات و تحمیل چنین غیر قابل قبول فشار بر مردم آن در زمانی که تاثیر اقتصادی جهانی همه گیر است ویرانگر کسب و کار به سرعت در حال فرسایش و درآمد و پس انداز از طبقه متوسط و کشاورزان در حال مبارزه برای ایجاد محصول برای kharif فصل است. اگر دولت تغییر نمی دهد البته در این بیمار توصیه سیر, سپس آن را ویرانگر نتیجه از فشار دادن بسیاری از درآمد متوسط خانوارها به حاشیه فقر و فشار ضعیف به کل اقتصادی تباهی” سومین قطعنامه گفت.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی سرزنش مرکز برای شرایط فعلی و گفت: “بدبختی نمی آیند به تنهایی’. او گفت: هند شده است آمار وحشتناک بحران اقتصادی همه گیر از نسبت بزرگ و در حال حاضر با یک بحران تمام عیار در مرز با چین است. “بیشتر از هر بحران مربوط به سوء مدیریت بی جی پی به رهبری NDA دولت و اشتباه سیاست های آن است. اثر تجمعی گسترده است بدبختی و ترس و خطر برای امنیت و تمامیت ارضی کشور” گاندی گفت: در سخنان افتتاحیه.

او گفت: دولت مودی حاضر به گوش دادن به مشاوره خوب است. “نیاز به ساعت عظیم محرک های مالی قرار دادن پول به طور مستقیم در دست فقیر حفاظت و پرورش MSMEs و تحریک تقاضا است. به جای آن دولت اعلام کرد توخالی مالی بسته است که تا به حال مالی جزء کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی. دولت اضافه کرده است توهین به جراحت توسط بیرحمانه افزایش قیمت بنزین و دیزل برای 17 روز متوالی در زمانی که قیمت های جهانی نفت خام کاهش یافته است. نتیجه این است که یک اقتصاد در حال حاضر برخورد نسبت به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 42 سال” UPA رئیس گفت.

او هشدار داد در برابر بیکاری بالا سقوط درآمد و حقوق و دستمزد و کاهش سرمایه گذاری است. “بازیابی است که به احتمال زیاد به مدت طولانی و بیش از حد تنها در صورتی که دولت تصحیح آن دوره و تصویب صدا و سیاست های اقتصادی” او گفت:.

ارشد رهبر راهول گاندی گفت: مودی نابود هند موقعیت و خیانت ارتش هند با پذیرش چینی موقعیت که آنها را اشغال هند هیچ زمین. “چینی ها نمی تواند مجاز به گرفتن دور با این غیر قابل قبول غصب زمین ما است. همه چیز باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که قربانی ما شهدا است و بیهوده نیست,” او گفت:

 

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *