ماموران گمرک در LAX توقیف جعلی coronavirus آزمون های موجود در بسته از انگلستان

مقامات گمرک بازرسی نامه های بین المللی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس ضبط مشکوک به تقلبی coronavirus کیت های آزمایش که حمل می شد از پادشاهی متحده, آژانس فدرال روز شنبه اعلام کرد.

گمرک و حفاظت مرزی کشف و ضبط یک بسته در روز پنج شنبه که در آشکار مقالات ادعا کرد که شامل “آب خالص ویال” به ارزش کمتر از 200 دلار است. فدرال افسران باز و بسته پیدا شش کیسه های پلاستیکی پر از ویال. ویال حاوی یک مایع سفید برچسب “کرونا ویروس 2019nconv (COVID19)” و “Virus1 کیت تست.”

CBP کشف و ضبط بسته و مسدود کردن آن را از رفتن به مقصد نهایی خود را در ایالات متحده و فرستاده جعلی کیت تست برای مواد غذایی و دارو برای بازرسی بیشتر بود اما مشخص نشده که دستور ساختگی تست و یا چگونه بسیاری از آنها در داخل بسته.

“این قابل رهگیری در زمانی که ایالات متحده آمریکا است که در میان ملی اورژانس نشان می دهد ما CBP افسران هوشیاری و تعهد برای اطمینان از کالاهای خطرناک می ره و نه یک تهدید برای جوامع ما و مردم ما” کارلوس مارتل CBP مدیر حوزه عملیات در لس آنجلس در بیانیه ای گفت.

این سازمان گفت: مجاز تست تشخیصی برای COVID-19 ویروس انجام شده است در تایید دولت محلی و بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده است.

CBP عمومی هشدار داد باید با احتیاط از ساختگی صفحه اصلی تست کیت برای فروش آنلاین و یا در فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im