مهار تغییرات آب و هوا: Coronavirus مستندات می تواند به کاهش یک کشور آلودگی سطوح

PMI figures are a key indicator of a county's economic health and can move financial markets.شاخص مدیران خرید بخش ارقام شاخص کلیدی از یک county سلامت اقتصادی می تواند حرکت کند و بازارهای مالی است.

Coronavirus شیوع تهدید کرده است که جهان و همچنین مختل اقتصاد جهانی باعث شدید اقتصادی و بازار دررفتگی. حتی به عنوان سمی آلودگی سطح قابل توجهی کاهش یافت و در چین بین ماه های ژانویه و فوریه (دانشمندان فکر می کنم Coronavirus است که بخش بزرگی از دلیل) تصاویر ماهواره ای جمع آوری شده توسط سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (NASA) و آژانس فضایی اروپا (ESA) به اشتراک گذاشته شده توسط رصدخانه زمین ناسا—نشان داده اند که کاهش چشمگیر در آلودگی هوا بیش از چین است. این تا حدودی به دلیل کاهش رشد اقتصادی باعث Coronavirus ناسا می گوید:.

این تصاویر نشان می دهد کاهش سطح دی اکسید نیتروژن در میان رکورد کاهش چین کارخانه فعالیت است. دانشمندان بر این باورند که کاهش سطح دی اکسید نیتروژن—یک رفتارهاي گاز ساطع شده از وسایل نقلیه موتوری و صنعتی—اولین آشکار در نزدیکی منبع شیوع بیماری در شهر ووهان اما پس از آن در سراسر کشور است. این گزارش که توسط ما آژانس است و در مقایسه با دو ماه اول سال 2019 با مدت مشابه سال جاری است. آژانس فضایی اشاره کرد که در کاهش آلودگی هوا همزمان با محدودیت های اعمال شده در حمل و نقل و فعالیت های کسب و کار و به عنوان میلیونها نفر از مردم را به قرنطینه رفت. “این اولین بار است که من را دیده اند چنین نمایشی افت بیش از یک منطقه گسترده ای را برای یک رویداد خاص,” فی لیو یک کیفیت هوا پژوهشگر در پرواز فضایی گودارد ناسا مرکز گفت: در بیانیه منتشر شده در اخبار بی بی سی. او شاهد کاهش سطح دی اکسید نیتروژن که در طول رکود اقتصادی در سال 2008 اما این کاهش تدریجی تر. ناسا اشاره کرد که چین در سال جدید قمری جشن در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه شده اند مربوط به کاهش آلودگی هوا در گذشته, اما آنها به طور معمول افزایش می دهد هنگامی که این جشن بیش از. “این کاهش نرخ را مهم تر از در سال های گذشته و آن را به طول انجامید و” لیو گفت.
کارخانه فعالیت در چین کاهش یافت و در نرخ ثبت در فوریه. رسمی اندازه گیری تولید فعالیت—شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافته است به 35.7 از 50 در ماه ژانویه است. این نشان می دهد که ویروس است که با داشتن یک بزرگتر تاثیر از بحران مالی که جهان را تکان داد در دهه گذشته است. شاخص مدیران خرید بخش ارقام شاخص کلیدی از یک county سلامت اقتصادی می تواند حرکت کند و بازارهای مالی است.

اخبار مرتبط

شیوع این بیماری در چین تحت تاثیر هر بخش از تکنولوژی تولید منجر تحلیلگران به کاهش تولید برآورد برای همه چیز از تلویزیون ها و گوشی های هوشمند به لپ تاپ ها و کنسول های بازی ویدئویی. در حالی که هیچ شواهد روشن آن است نیز بر این باور است که تغییر آب و هوا باعث شده این ویروس را به پرش از حیوانات به انسان است. به عنوان تغییرات آب و هوا است به احتمال زیاد به افزایش این تعداد در آینده همه گیری ناشی از ویروس ها و دانشمندان احساس افزایش درجه حرارت در حال ساخت سیستم ایمنی بدن کمتر موثر است.

به غیر از چین و ایتالیا به کیفیت هوا و گازهای گلخانه ای متاثر شده اند. بدترین از همه کشورهای اروپایی ایتالیا شاهد یک کاهش شدید در فعالیت های صنعتی و ترافیک جاده بالغ بر کاهش آلودگی هوا. به گفته سازمان فضایی اروپا کوپرنیک نگهبان-5P ماهواره ای, که, دنبال, دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای بیش از این قاره از 1 ژانویه تا مارس 11, شمال ایتالیا پو دره ترین صنعتی بخشی از کشور دیدم روشن در کاهش آلودگی هوا. این همه آمد و پس از تعطیلی کامل خدمات از جمله بارها و رستوران ها و مکانهای دیگر و در نتیجه کاهش ترافیک هوایی و آلودگی های صنعتی.

به هر کیفیت هوا نظارت بر سایت AirQualityNow.اتحادیه اروپا و لندن نیز شاهد یک قطره از دی اکسید نیتروژن از 96 در 15 مارس به فقط 20 در مارس 16. اما اروپایی بهداشت داد (EPHA) هشدار داد که هوا کثیف در مناطق شهری است که باعث فشار خون بالا و دیابت و دیگر بیماری های تنفسی می تواند منجر به بالاتر به طور کلی مرگ و میر از این ویروس است. تولید گازهای گلخانه ای از بنزین و دیزل هنوز در ‘خطرناک’ سطح است که می تواند مخاطره ترین آسیب پذیر در آینده بیماری های همه گیر.

بهداشت جهانی بحران ساخته شده است که بسیاری از کشورها اعلام مستندات. میلیون ها باید لغو برنامه سفر بر مهمان نوازی و گردشگری بخش اخلال در مراسم و گردهمایی های اجتماعی. مدارس بسته شده اند, بیش از حد. پروازهای لغو کارخانه ها بسته شده و چندین رویدادهای مرتبط به صنعت سوخت فسیلی شده اند به تعویق افتاد.

می تواند کمتر سفر منجر به کمتر انتشار? یک گزارش منتشر شده در سال گذشته در ایسنا گفت: پرواز تجاری حساب برای حدود 2.5 درصد از جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای امروز اما بدون بتن مراحل این تعداد افزایش خواهد یافت اگر جهانی سفر هوایی را افزایش می دهد. صنعت حمل و نقل هوایی مجموعه ای است از چهار جانبه برنامه ریزی برای رسیدن به کربن خنثی رشد از سال 2020 و نصف خالص تولید گازهای گلخانه ای از سطح سال 2005 تا سال 2050.

اگر پرواز کمتر یا بحران بهداشت و درمان می تواند کمک به کاهش انتشار کربن هستند ما آماده به چهره آینده تاثیر کاهش رشد اقتصاد جهانی در دراز مدت برای رسیدن به یک کم کربن ، ضرر و زیان مالی با توجه به کروناویروس در سراسر جهان قطعا تخلیه منابع است. فکر می کنم در مورد آن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>