کومو دفاع نیاز 30,000 فن های قریب الوقوع ‘راس’ از شیوع

New نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خود دفاع اخیر درخواست برای 30,000 بیشتر هواکش از دولت فدرال گفت: بر اساس پیش بینی از مقامات بهداشت که پیش بینی سنبله در بیماران مبتلا به کوروناویروس.

“بله آنها در یک مخزن چرا که جایی که آنها قرار است به این دلیل که ما به آنها نیاز ندارد و در عین حال” از حزب دموکرات گفت: جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نیاز به آنها را برای apex. راس اینجا نیست بنابراین ما در حال جمع آوری آنها را در ذخایر تا زمانی که ما به آنها نیاز دارید آنها وجود خواهد داشت.”

“من امیدوارم که برخی طبیعی و آب و هوا تغییر اتفاق می افتد یک شبه و کشته شدن این ویروس در سطح جهان است. این چیزی است که من امیدوارم که من امیدوارم که من احساسات که افکار من. اعداد می گویند شما ممکن است نیاز 30,000,” کومو گفت.

در روز پنج شنبه شب رئیس جمهور تهمت سوال بینی از ویروس: “من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به.”

هواکش یک قطعه مهم از تجهیزات پزشکی است که می تواند برای COVID-19 ویروس بیماران تواند تفاوت بین مرگ و زندگی است. مقامات در چندین بیمارستان در منطقه شهر نیویورک گفته اند که آنها در حال اجرا هستند از تجهیزات لازم برای مبارزه با شیوع بیماری همه گیر.

در یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مطمئن رهبران دولت مانند کومو است که آنها منابع لازم به آنها نیاز است.

“من فکر می کنم نه لفاظی اما واقعیت این است که افرادی که نیاز به همه چیز خواهد شد آنچه آنها نیاز دارند” Fauci گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. “وجود دارد یک واقعیت و یک لفاظی. من فکر می کنم که منظور من, من می دانم که روح از نیروی کار و هنگامی که ما بحث در مورد زمانی که مردم نیاز به چیزهای مهم نیست که آنها چه کسانی هستند — ما سعی می کنیم به آنها آنچه آنها نیاز دارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه USNS راحتیعظیم نظامی پزشکی کشتی را اعزام به نیویورک برای کمک به بیماران. در رئیس جمهور جهت گارد ملی نیز مستقر شده اند به شهر نیویورک Javits Center, که در خدمت به عنوان موقت بیمارستان به صورت بالقوه بیشتر COVID-19 ویروس بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>