Cuccinelli انتصاب به رهبری DHS آژانس غیر قانونی, قاضی, قوانین

یک منطقه فدرال قاضی دادگاه در واشنگتن حکومت کن Cuccinelli ارشد سیاسی منصوب در وزارت امنیت داخلی فاقد اختیارات قانونی منجر به مهاجرت سازمان در سال گذشته است.

ایالات متحده منطقه قاضی برای ناحیه کلمبیا, Randolph, D. خزه به این نتیجه رسیدند یکشنبه که Cuccinelli بود که اقدام مدیر 19,000 شخص Department of Homeland Security agency, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی نیست دیدار با الزامات فدرال جای خالی قانون اصلاحات از سال 1998 به این کار است. این تصمیم قاضی تلقی Cuccinelli سیاست تغییرات نامعتبر teeing جدید مشکلات قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دموکراسی به جلو بنیاد واشنگتن-بر اساس خدمات حقوقی سازمان ایجاد شده در طی تهمت سال اول در اتاق کار شکایت کرد و با گروه های دیگر در ماه سپتامبر بیش از Cuccinelli-تحت فشار قرار دادند و سیاست های این گروه استدلال ساخته شده آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای برخی از متقاضیان پناهندگی که ادعا شنیده می شود در جنوب غربی مرز.

قانون فدرال کارشناسان گفت: واشنگتن آزما در ماه اکتبر که آنها معتقد بودند Cuccinelli انتصاب به USCIS در ماه ژوئن گذشته نامشروع بود و اگر با موفقیت به چالش کشیده خواهد به معنای مهاجرت تغییر سیاست او به محل قرار داده خواهد شد از بین رفته. Cuccinelli شد نام اصلی معاون USCIS یک موقعیت است که قبلا وجود داشته و وکلا پیشنهاد این یک backdoor راه برای به دست آوردن او را به آژانس. او پیشنهاد شد به طور ناگهانی به دوم-در-دستور 240,000-فرد گروه در ماه ژانویه است.

Cuccinelli, 51, یک سناتور ایالتی ویرجینیا در 2000s و بعدها دولت دادستان کل. او به توصیه ریاست جمهوری از سوی دیگر ، تد کروز در سال 2016 و بعد از آن مشاور کل حزب چای-تراز وسط قرار دارد FreedomWorks. در حالی که در این موقعیت او شدیدا حمایت برای سیاست ها و قوانین است که محدود کردن مهاجرت است.

Cuccinelli شناخته شده است پس از رفتن کسانی که در مخالفت با او در توییتر و زیاد فاکس نیوز نشان می دهد — صفحات از مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار. او تا به معرفی قوانین و مقررات با وجود عدم تایید کرد که به طور معمول پیش شرط برای گرفتن چنین اقدامات قانونی. کسانی که طرح و قوانین عبارتند از: “اتهام عمومی” به روز رسانی است که میله های سبز بیشتر کارت متقاضیانی که متکی به کمک های دولتی تغییرات در روند پناهندگی که آن را مشکل تر به درخواست و طول دوره پناهجویان باید صبر کنید برای به دست آوردن اجازه کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im