کوبا و ونزوئلا فلوریدا آمده نوسانی در برابر برنی ساندرز پس از کاسترو دفاع

2020 مدعی بهداشت ، برنی ساندرز ممکن است یک زمان سخت garnering آرا از کوبا و ونزوئلا زندگی آمریکایی در فلوریدا پس نظرات خود را در دفاع از دیکتاتور فیدل کاسترو.

ساندرز موجب خشم در میان جامعه اسپانیایی زبان در فلوریدا این هفته زمانی که او گفت: “این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” در مورد دیر دیکتاتور و رژیم او. فاکس نیوز صحبت می کرد به مردم ناهار خوری در یک رستوران معروف در میامی کمی هاوانا در روز جمعه برای ارزیابی چگونه رای دهندگان احساس می کنید مورد سوسیالیستی به طور بالقوه تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

“او تبدیل شده همه مردم کوبا در میامی و من به جرأت می گویم ونزوئلا جمعیت نیکاراگوئه جمعیت چرا که از این دیدگاه است که او ساخته شده است,” ماریا فرناندز گومز, a, کوبا, آمریکا, گفت:.

گومز گفت: آن را “بسیار توهین” به افرادی که موفق به فرار کمونیستی دیکتاتوری برای آمدن به امریکا تنها به دست و پنجه نرم کردن با یک جبهه دموکراتیک-دونده است که یک “شناخته شده کمونیست هوادار.”

فلوریدا خانه را به حداقل 1.3 میلیون کوبایی آمریکایی و حداقل 60,000 ونزوئلا. در یک وضعیت که در آن فقط چند هزار رای می تواند نوسان انتخابات ساندرز نظرات می تواند او هزینه دولت در طول یک انتخابات عمومی ،

“واقعیت این است که در یک دولت است که 2 درصد, دولت بسیار مهم است. شصت هزار رای را تشکیل می دهند تفاوت. کوبا به وضوح دور و فراتر از مهم ترین” ادواردو گمررا یک دانشگاه بین المللی فلوریدا سیاست استاد گفت. “در میان اسپانیایی ها این مسئله بزرگ این است که برنی تا به نوعی تبدیل به کاریکاتوری از آنچه جمهوریخواهان نقاشی کرده اند.”

ساندرز گفت: در 60 دقیقه مصاحبه یکشنبه که او را محکوم کرد “اقتدارگرا طبیعت” از کوبا رژیم اضافه شده اما او فکر می کند آن را به حال برخی از نکات برجسته.

“هنگامی که فیدل کاسترو آمد به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟” ساندرز گفت.

Raquel Robaina یک مهاجر کوبایی, شات پایین نظرات خود را گفت: “سواد آموزی آموزش و پرورش است. چه کسی اهمیت میدهد اگر کسی می تواند جزئیات را در یک سطح بالا اگر همه آنها در حال خواندن تبلیغات است و دروغ است و آنها هیچ آزادی فکر است نه آموزش و پرورش. که تلقین است. وزش دموکرات: ما موافق نیست و در همه با برنی ساندرز خط از تفکر است.”

جوان کوبا و ونزوئلا نسل شروع به تکیه بیشتر لیبرال در فلوریدا اما ساندرز نظرات اخیر ممکن است آنها را به سمت راست با توجه به کسانی که فاکس نیوز مصاحبه.

“برای جمهوری خواهان از آن خواهد شد کریسمس در ماه اوت اگر برنی می شود نامزدی. من فکر می کنم آن ممکن است حتی بسیج مردم علیه دموکرات” گمررا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>