تد کروز سناتور. در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جمهوریخواه اولیه در تنسی reasserting استقلال خود را از کاخ سفید پس از نزدیک به چهار سال از به حداقل رساندن تضاد.

در تگزاس بود که برنامه ریزی شده به صرف سهشنبه مبارزه با محافظه تازه بدوران رسیده مانی Sethi, یک پزشک در حال اجرا در برابر سفیر سابق بیل Hagerty, the GOP استقرار مورد علاقه آنها تهمت تایید و موفق به بازنشستگی جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر. نظرسنجی ها نشان می دهد اولیه است که گردن و گردن و کروز خانههای گلی خالی پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 2024 رسیده به Sethi unprompted و ارائه خود را حمایت.

“از روز اول خود را در دفتر دیابت کروز به دنبال کردن و فقط تایید نامزدها در سراسر کشور خواهد شد که محافظه کار مبارزان در واشنگتن” کروز سخنگوی سام کوپر گفت. “در تنسی سناتور. کروز معتقد است که دکتر مانی است محافظه کار و جنگنده در این مسابقه است.”

کروز رابطه با تهمت آغاز شده راکی.

دو جنگیدند تلخی طول اولیه انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016. مجادله ادامه داد: به خوبی گذشته جمهوریخواه طی آن این سناتور که به پایان رسید دوم به مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و به تایید نامزد در یک سخنرانی از افتا در کلیولند. اما کروز ساخته شده جبران قبل از روز انتخابات و دو شده اند متفقین بوده است. رئیس جمهور حتی سفر به تگزاس در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای به تجمع آرا برای سناتور گشتند.

در ضمن کروز هدایت روشن از spats با مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که همچنین اجتناب از اصطکاک با رهبران جمهوری خواه در مجلس سنا. اما سناتور در حال ظهور است از خواب زمستانی سیاسی و آغاز به انعطاف پذیری عضلات خود را با محافظه کار مردمی. در اوایل این ماه کروز عبور از رئیس جمهور در مجلس توافق اولیه رواناب در تگزاس است.

با کروز تصمیم به بسیج در برابر Hagerty یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب سابق سفیر “مغلوب ساختن پیشی جستن جهان” و رئیس جمهور فرانسه در مجلس سنا در حال توجه است. پس از کروز خود را اعلام کرد حمایت از Sethi صبح روز چهارشنبه از طریق توییتر بهداشت ، مارشا بلکبرن یک جمهوری خواه تنسی توییتی در حمایت از Hagerty. که تقویت شده توسط یک شبیه جیر از Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد.

“نمی توانستم بیشتر موافقم با [بلکبرن],” او نوشت. “دوست من [Hagerty] همواره پدر من برگشت 100% خواهد بود و یک جنگنده خود را محافظه کار امریکا اولین دستور کار در سنا!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de