این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) و Essel گروه Amit درک ترویج Jalesh کشتی موریس با مسئولیت محدود در مذاکرات به طور موقت استفاده از کروز کشتی MS Karnika به عنوان یک شناور قرنطینه مرکز.

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس در ماهاراشترا افزایش نزدیک به 30 درصد در روز شنبه به لمس 635 با 145 جدید موارد مثبت بودن گزارش شده است. از این 377 موارد و یا حدود 60 درصد گزارش شد در بمبئی. این شهر نیز ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر 22 از 32 در دولت است.

MS Karnika است 2000 نفره کشتی کروز زد که بین بمبئی و دبی از سال گذشته با بمبئی پورت اعتماد به عنوان خانه بندر تا آن را مجبور به توقف عملیات به دلیل شیوع کروناویروس در ماه مارس است.

“زمانی که آن را آمد از دبی آخرین کشتی اجازه داده نمی شد به داخل می آیند بندر با توجه به مسائل قرنطینه” گفت: یک بمبئی پورت اعتماد رسمی. کشتی کروز در حال انتظار در بندر بمبئی.

“ما در حال ایجاد یک کراوات-بین BMC و یک کشتی کروز داشتن مسکن برای 2000 نفر در هیئت مدیره به عنوان شناور قرنطینه مرکز” بمبئی پورت اعتماد گفت: در یک توجه داشته باشید.

Essel و Amit درک پسر Subhash Chandra نمی تواند رسید بلافاصله برای نظر. پورت اعتماد, در ضمن, گرفته, مراحل برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

این بندر یکی از 12 متعلق به دولت مرکزی جدا کرده است آن بیمارستان به دو – یک Covid-19 بیمارستان و غیر Covid-19 بیمارستان.

غربالگری تجهیزات

غربالگری انجام شده است و در دروازه جدید و هر بیمارستان دارای ورودی خود را پذیرش مصدوم ICU بخش ، PPE مناسب هستند و اجباری در Covid-19 بیمارستان و ویژه, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (SOP) شده اند در محل قرار داده برای جدایی از بیماران.

آن را توسعه داده است یک Covid-19 (مشکوک) جداسازی بخش با خود ICU و یک Covid-19 (مثبت) جداسازی بخش نیز با خود ICU.

ماسک و دستکش اجباری حتی در غیر Covid-19 بیمارستان و تمام تجهیزات لازم مانند PPE, ماسک, دستکش و داروهای خریداری شده در مقادیر زیاد از جمله هفت جدید, پنکه, یک پورت اعتماد مقام گفت.

پزشکی از راه دور, مسکن,

پزشکی از راه دور امکانات ارائه خواهد شد برای همه بیماران از طریق بخشهای بیمارستان و دارو خواهد بود به بیماران توزیع از طریق یک کراوات با سلامتی داروخانه رسانه های سراسر, Maharashtra.

پورت اعتماد را آغاز کرده است بخش قرنطینه در سه مکان — Dhanvantari ساختمان در بمبئی پورت اعتماد بیمارستان Nadkarni پارک رفاهی مرکز Wadala و CMC ساختمان در داخل ایندیرا اسکله برای نگه داشتن دو نفر.

بیشتر آن گره خورده است با ملوانان’ خانه وادی Bunder, (500 تخت) برای استفاده به عنوان مرکز قرنطینه.

علاوه بر خالی آپارتمان در محله های مسکونی در مجاورت بندر اعتماد بیمارستان در حال آماده شدن برای انطباق جداسازی موارد/کارکنان اورژانس وظیفه پورت اعتماد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی