‘بیرحمانه ترین طنز’: اندرو کومو با ابراز تاسف نیاز به خرید coronavirus لوازم از چین

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ارائه مشوق های قابل توجهی به شرکت های آمریکایی شروع به تولید دنده محافظ بنابراین دولت می تواند به توقف خرید coronavirus لوازم از چین است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه کومو اعلام کرد کمک های مالی برای شرکت های مایل به تغییر خود توانایی تولید برای تولید تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با کروناویروس. او آن را به نام “بیرحمانه ترین طنز” است که ایالات متحده شده است مجبور به خرید کالا از چین.

“این ظالمانه ترین طنز است که این کشور در حال حاضر وابسته به چین برای تولید بسیاری از این محصولات است. بسیاری از این محصولات در حالت عادی بازار بودند که در چین تولید می شود. و در حال حاضر شما باید همه خرید چین برای PPE لباسهای پنکه. لباس کار و دستکش و پیچیده نیست قطعات برای تولید. این لباسهای Tyvek یا کاغذ مواد” کومو گفت.

او ادامه داد: “اگر شما یک تولید کننده است که می تواند تبدیل به این محصولات و آنها را به سرعت آنها پیچیده نیست محصولات. FDA لیست مشخصات این محصولات بر روی وب سایت خود را. اگر شما این ظرفیت را به این محصولات ما خرید آنها خواهیم پرداخت حق بیمه و ما پرداخت خواهد شد به تبدیل یا انتقال مرکز تولید خود را به یک مرکز است که می تواند انجام این کار است.”

کومو به ذکر است که شرکت باید قادر به دنده بدون مشکل بیش از حد اگر آنها توانایی برای برش پارچه. او قول داد برای پاک کردن هر نوار قرمز اداری است که می تواند این روند آهسته است.

“ما نیاز به آن را مانند در حال حاضر. شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در مورد دو ماه سه ماه چهار ماه. ما نیاز به این مواد در حال حاضر. این استرس است. من درک می کنم که. اما اگر شما در تولید پوشاک, کسب و کار, اگر شما از ماشین آلات است که می توانید یک الگوی. یک coverall — شما در حال ساخت یک مد به جلو نصب پوشاک مناسب است ؟ این نسبتا ساده قطعات. بنابراین اگر شما می توانید آن را انجام دهد یک فرصت کسب و کار آن است که دولت باید آن را ملی نیاز است. لطفا با ما تماس بگیرید. ما با شما کار می کنند.”

چندین شرکت در حال حاضر به تنظیم تولید خود را به تجهیزات پزشکی از جمله پنبه ماسک N95 ماسک صورت, سپر, لباس و هواکش. دیگر شرکت های خارج از صنعت نیز اهدا لوازم کمک کمک نمایند.

در حالی که ایالات متحده در حال انجام آنچه در آن می تواند میلیون ها نفر از ماسک هنوز در حال خرید از شرکت های چینی است. Coronavirus شیوع آغاز شده در ووهان چین در ماه دسامبر شده است وجود دارد و شواهد کشف شده توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده جزئیات چگونه حزب کمونیست چین پوشش داده شده تا به شدت از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de