قیمت نفت خام: چگونه قیمت نفت پایین می تواند تاثیر خود را سرمایه گذاری

So, other market participants on seeing the pressure from both the buyer and seller, started to quote lower and lower rates as they have to bring large trucks and store oil in far-off locations. بنابراین دیگر فعالان بازار شاهد فشار از هر دو خریدار و فروشنده شروع به نقل قول پایین تر و نرخ پایین تر به عنوان آنها را به کامیون های بزرگ و ذخیره نفت در دور مکان.

برای اولین بار در تاریخ, قیمت نفت خام کاهش یافته بود زیر صفر است. به عبارت دیگر فروشندگان پرداخت شد خریداران را تحویل برای جلوگیری از هزینه های ذخیره سازی. اجازه دهید نگاه ما در منطق منفی قیمت گذاری و ارزیابی تاثیر از یک سرمایه گذار را از نقطه نظر.

پایان قرارداد اثر
وجود دارد حدود 160 نوع از نفت خام معامله شده در بازار کالا. نفت خام اساسا یک کالای فیزیکی داد و ستد در بازار کالا و یا بیش از شمارنده اما تحویل در یک مکان فیزیکی است. آن است که معامله در بازار معاملات آتی با قیمت از پیش تعیین شده و از پیش تعیین شده و تاریخ تحویل محل. وست تگزاس اینترمدیت (WTI) است که به عنوان محبوب شناخته شده ما نفت خام تحویل داده شده است در کوشینگ شهر در ایالتی اوکلاهما. هفته گذشته زمانی که قرارداد آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت برای آمدن به پایان است هیچ کس می خواست به فیزیکی تحویل هر چند وجود دارد هزاران نفر از تحویل قرارداد در حال حاضر به فروش می رسد. دلیل ساده است: هیچ فضای ذخیره سازی در کوشینگ.

اخبار مرتبط

بنابراین دیگر فعالان بازار شاهد فشار از هر دو خریدار و فروشنده شروع به نقل قول پایین تر و نرخ پایین تر به عنوان آنها را به کامیون های بزرگ و ذخیره نفت در دور مکان. بنابراین تولید کنندگان و یا معامله گران اساسا پرداخت 40 دلار در هر بشکه به دیگر شرکت کنندگان در بازار به نفت دست خود را. این است که صرفا با توجه به پایان قرارداد اثر است.

تاثیر بر سرمایه گذاران
شرکت های نفتی به برخی از مهم ترین دهندگان از سود سهام در سراسر بازارهای مالی در سراسر جهان ارائه حیاتی جریان وجوه نقد جریان به صندوق های بازنشستگی و میلیون ها نفر از سرمایه گذاران کوچک. وجود دارد احتمال بالاتر است که شرکت های نفتی خواهد بود مجبور به کاهش سود سهام خود را و خود را متوقف بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه. ما در حال حاضر در حال گرفتن سیگنال های مربوط به سود سهام برش از بزرگ اروپایی شرکت نفت.

هندوستان سومین مصرف کننده نفت خام و واردات آن تقریبا 82 درصد از نفت خود را. اما سقوط جهانی قیمت نفت خام در سبد (وزن متوسط نفت برنت و عمان و دبی است که شاخص قیمت هند واردات نفت خام) معامله در حدود $20.56 در هر بشکه رسید. اگر قیمت پایین تر از سطح قبلی دولت در حال حاضر افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم و مالیات بر سوخت خودرو به مکمل درآمد آن مجموعه.

پس انسان معمولی است و نه برای بهره مندی از سقوط قیمت نفت خام و قیمت بنزین و دیزل را در قابل پیش بینی دوره. به رغم قیمت پایین تر از هندی سبد وجود دارد تقاضا برای نفت با توجه به Covid-19 قفل کردن جنبش محدود و غیره.

خام است که به طور مستقیم مورد استفاده در پالایش روغن و روغن شرکت های بازاریابی و به طور گسترده مورد استفاده در حمل و نقل حمل و نقل هوایی برق صنعتی, شیشه, تولید کنندگان روغن پترو شیمیایی و پلاستیک و صنعت FMCG رنگ تولید کنندگان لاستیک / تایر تولید کنندگان و غیره. قیمت نفت پایین باید قطعا تاثیر مثبت در بالای بخش. وجود خواهد داشت یک تاثیر منفی بر دولت اجرا شود تولید نفت شرکت های, اما روغن های بازاریابی شرکت های نسبتا بهتر قرار داده شده به دلیل بالاتر خالص حاشیه سود هستند به احتمال زیاد برای جبران کاهش پالایش حاشیه و حجم.

بنابراین سرمایه گذاران باید انتخاب کنید تا سرمایه گذاری های خود در بخش های, به عنوان نشان داده شده در بالا به سود در کوتاه تا متوسط اجرا با توجه به کاهش قیمت نفت.

نویسنده و استاد امور مالی و حسابداری, IIM تیروچیراپالی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im