نفت خام سقوط: ذخایر نفت پا کردن از ماه مارس و در عین حال واردات لایحه کاهش در FY20

The price of the Indian crude oil basket, which stood at an average of $64 a barrel in January, is now around $20.قیمت هندی سبد نفت خام که ایستاده بود در به طور متوسط از $64 در هر بشکه در ماه ژانویه است که در حال حاضر حدود 20 دلار است.

هند ramped تا آن استراتژیک ذخایر نفت از اواسط ماه مارس با در نظر گرفتن رکود در قیمت های نفت خام و امیدوار است برای پر کردن آن به لبه با نهایت ممکن است در عین حال این کشور به واردات نفت در لایحه FY20 می تواند فقط یک کمی بیش از 100 میلیارد دلار بسیار کمتر از $111.9 میلیارد دلار گزارش شده در FY19.

برابر پیش بینی شده $111.3 میلیارد (233 میلیون تن) برای FY20 هند وارد شده فقط $95.5 میلیارد (207 میلیون تن) نفت خام در ماه آوریل-مارس مالی بود که حتی 7.2 ٪ پایین تر از در سال پیش دوره (6.6% کاهش در روپیه مدت).

اخبار مرتبط

هر چند ماه مارس واردات داده نشده است به طور رسمی منتشر شد و در عین حال با توجه به جهانی نفت تحقیقات بازار آژانس Refinitiv هند وارد 20.3 تن نفت خام در ماه — بالاترین ماهانه واردات حجم از اکتبر 2019. خرید ادامه داد: در سرعت سریع در ماه آوریل بیش از حد. ماهانه به طور متوسط واردات در ماه آوریل-مارس FY20 شد 18.8 mt.

Refinitiv گفت: هند “شرکتها اولین کسانی بودند که به پول نقد در در پایین-قیمت محیط زیست” و “در میان برای اولین بار به انتخاب کنید تا اضافی خاورمیانه (غرب آسیا) بشکه”.

هند واردات نفت خام لایحه ممکن است به کاهش 57 درصد به $43 میلیارد دلار در FY21 اگر هندی سبد قیمت باقی مانده اندک در حدود 25 دلار در هر بشکه را از طریق سال مالی جاری در آنچه که می تواند یک تسکین بزرگ برای این کشور به حساب جاری. قیمت هندی سبد نفت خام که ایستاده بود در به طور متوسط از $64 در هر بشکه در ماه ژانویه است که در حال حاضر حدود 20 دلار است.

هندی سبد خرید کاهش یافته است 39 درصد در ماه در ماه در ماه مارس به $33.36 در هر بشکه رسید. حتی اگر در حال حاضر وجود دارد بسیار کم است و تقاضا برای فرآورده های نفتی با توجه به مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, هندی شرکتها را در برداشت بیشتر از حد معمول مقادیر نفت خام از بازارهای جهانی ظاهرا برای پر کردن ذخیره سازی غار.

در ضمن مصرف داخلی فرآورده های نفتی در FY20 باقی مانده در تخت 213.7 تن به فروش حمل و نقل سوخت کاهش یافت و در ماه مارس در میان کشور گسترده مستند.

با توجه به موقت داده ها توسط دولت نفتی برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سلول استفاده در دیزل نیز با کاهش 1.1 درصدی به 82.6 تن در FY20 در حالی که تقاضا برای حمل و نقل هوایی توربین سوخت کاهش یافت و 3.6% به 8 تن در سال مالی. منابع گفت: بنزین و دیزل تقاضا در نیمه اول مارس بود 60% پایین تر در سال در سال. تقاضا باید سقوط بیشتر در نیمه دوم از ماه و باقی مانده در سطح در ماه آوریل است.

اما اضافی کم هزینه واردات کارشناسان اشاره کرد ممکن است مورد استفاده برای پر کردن این کشور ذخایر نفت استراتژیک. با توجه به منابع در حدود 60 درصد از 5.3 تن در این کشور ذخیره استراتژیک ظرفیت در حال حاضر کامل و دولتی بازاریابی نفت شرکت (OMCs) هستند که با استفاده از آنها تهیه کانال را به استفاده از زمان کم و قیمت های نفت خام برای پر کردن آن را به لبه در پایان ممکن است.

دولت تا به حال برآورد FY20 خام واردات در 233 تن در هزینه $111.3 میلیارد دلار است. با این حال پیش بینی فرض متوسط هندی سبد نفت خام قیمت در $66 در هر بشکه بین اکتبر 2019 و مارس سال 2020 در حالی که نرخ واقعی دلار بود 56.7 در هر بشکه رسید.

این کشور ذخیره نفت استراتژیک امکانات واقع در ویساکاپاتنام (1.3 mt), Mangaluru (1.5 mt) و Padur (2.5 تن). همانطور که در الگوی مصرف FY18 ذخیره سازی برآورد شده است به ارائه حدود 9.5 روز از نفت خام مورد نیاز خود را. در مارس 16, OMCs تا به حال سهام برای یکی دیگر از 64.5 روز. نفت خام را می توان ذخیره شده در امکانات برای زمانی که 60 سال است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im