CRR-معاف وام: RBI می گوید کسر تنها افزایشی در وام

The RBI also said the incremental loans to the factoring units of MSMEs discounted under the trade receivables discounting system (TReDs) are also eligible for CRR exemption.RBI همچنین گفت: افزایشی وام به مقاطعه واحد MSMEs با تخفیف در تجارت و اسناد دریافتنی تنزیل سیستم (TReDs) نیز واجد شرایط برای CRR معافیت.

زیر برخی از بانک ها به دنبال شفافیت در محاسبه CRR به معاف افزایشی برای وام به سه مشخص خرده فروشی وام بانک مرکزی گفته است که کسر در دسترس است تنها در معادل افزایشی اعتباری به این بخش. در پیشنهاد خود را برای افزایش اعتبار خرده فروشی جریان RBI در تاریخ 6 فوریه اعلام کرد که افزایشی وام نسبت به خرید خودرو های مسکونی مسکن و وام به MSMEs تنظیم خواهد شد در برابر اجباری نسبت ذخیره نقدی (CRR) است که در پارک با RBI صورت دائمی و در کدام بانک ها در کسب درآمد بدون بهره.

این به این معنی است که برای هر تازه وام به این سه بخش بانک ها نیاز نیست را کنار بگذارند اجباری 4 درصد از سپرده ها به عنوان CRR.

اخبار مرتبط

پس از آن در فوریه 10, RBI تا به حال روشن است که CRR معافیت خواهد بود به مدت پنج سال از تاریخ منشاء وام و یا تصدی وام به هر کدام که زودتر و افزایشی اعتباری به این بخش می تواند کسر از خود NDTL به مدت شش ماه آغاز با دو هفته آغاز ژانویه 31 سال 2020 و پایان دادن به دو هفته به تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است.

“این روشن است که CRR معافیت در دسترس است تنها در معادل افزایشی اعتبار به شناسایی سه بخش و محاسبات بر اساس تفاوت برجسته اعتباری به این بخش از تاریخ 31 ژانویه سال 2020 و پس از آن fortnights تا 31 ژوئیه سال 2020” RBI گفت: در یک توضیح.

در محاسبات معادل مقدار افزایشی اعتباری است که می تواند کسر/معاف از CRR تنظیم کننده گفت: این می تواند انجام شود در هر گزارش روز شنبه آغاز فوریه 14 سال 2020 و به گزارش جمعه پایان ژوئیه 31 سال 2020 و در نتیجه کسر از اعتبار برجسته به بخش مربوطه که در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است.

“اگر تفاوت برجسته و اعتباری مثبت است معادل مقدار تفاوت کسر از NDTL به منظور CRR تعمیر و نگهداری. اگر تفاوت در اعتبار به هر یک از بخش مشخص شده منفی است باید آن را نادیده گرفت. افزایشی اعتباری محاسبه خواهد شد بخش-حکیم” RBI گفت.

RBI همچنین گفت: افزایشی وام به مقاطعه واحد MSMEs با تخفیف در تجارت و اسناد دریافتنی تنزیل سیستم (TReDs) نیز واجد شرایط برای CRR معافیت.

در چه کسر/معافیت مجاز, RBI گفت: مقدار افزایشی اعتباری به عنوان در 31 ژوئیه سال 2020 (بیش از اعتبار برجسته به عنوان از ژانویه 31 2020) خواهد بود به کاهش میزان بازپرداخت و NPAs و خالص مقدار افزایشی اعتبار خواهد بود واجد شرایط برای کسر از NDTL تا پنج سال–تا دو هفته پایان ژانویه 24 سال 2025 یا تصدی وام هرکدام که زودتر اتفاق بیافتد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im