Cronavirus همه گیر: هیچ پایانی در چشم حتی به عنوان مجموع موارد عبور از نیم میلیون مارک

جهانی شمارش تعداد رمان coronavirus موارد پیشی گرفته است یک و نیم میلیون نفر به این ویروس را نگه می دارد در حال گسترش رد پای آن در سراسر جهان است.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد coronavirus موارد مثبت در سطح جهانی با شماره عبور از 85,000 در سراسر کشور است. آمریکا پس از چین و ایتالیا است. ایتالیا تا به حال دیده است و بیش از 8000 مرگ و میر به علت Covid-19 بالاترین در جهان, با توجه به گزارش یورو نیوز.

اروپا بدترین آسیب دیده

در اروپا, فرانسه, مشاهده, تشدید موارد نیز گزارش 365 جدید مرگ و میر در یک روز از جمله این که یک 16 ساله جزئی. مرگ و میر در فرانسه در حال نزدیک شدن است 1,700. این کشور است که تحت مستند یک هفته است ثبت نام 29,155 مورد تأیید یورو نیوز گزارش داد.

بحران تشدید در اسپانیا بیش از حد. این کشور اعلام کرده است که در شرایط اضطراری برای دو هفته به اجازه دولت به اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از تاثیر این ویروس.

 

اسپانیا گزارش 655 جدید مرگ و میر در پنجشنبه آوردن تلفات به 4,089. وجود دارد بیش از 56,000 تایید موارد coronavirus در کشور است.

اسپانیا نیز پیشی گرفتن چین که شده کانون virus قبل از آن. ایتالیا و اسپانیا دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در جهانی همه گیر.

وضعیت خوب است در انگلستان به عنوان به خوبی. همانطور که از پنج شنبه در انگلستان ثبت 115 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع آن به 578. فنلاند نیز با دیدن این مستند از پایتخت آن هلسینکی تا مارس 19. این کشور دارای 880 تایید موارد coronavirus و گزارش سه مورد مرگ.

هند گزارش 700 موارد

به عنوان هند وارد هفته سوم coronavirus همه گیر موارد پیشی گرفته اند 700 خوانده شده را علامت. مرگ و میر به علت Covid-19 افزایش یافت و به 17 در هند و بیش از 80 تازه موارد گزارش شده هل دادن چوب خط حساب کردن گذشته 700-خوانده شده را علامت.

 

این اتحادیه با وزارت بهداشت است در ضمن ذکر است که میزان افزایش موارد مثبت بود “نسبتا پایدار” در هند است.

جهان ممکن است با نزدیک شدن به رکود اقتصادی

مودی رتبه اعتباری اعلام کرده است که پیش بینی رکود اقتصادی برای همه کشورهای G20 در سال 2020 در حالی که سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که شیوع کروناویروس “تهدید کل بشریت”.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva روز دوشنبه گفت که این رمان coronavirus همه گیر خواهد شد کشیدن جهان به شدید اقتصادی آسیب و پیامدهای آن خواهد بود بدتر از رکود اقتصادی سال 2009 به عنوان در هر صندوق بین المللی پول با انتشار رسمی.

Georgieva یک کنفرانس تلفنی به G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران به منظور بالا بردن نگرانی خود را. او خواسته کشورهای G20 به همکاری با یکدیگر به عنوان انسان از هزینه های این بیماری همه گیر بی اندازه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>